Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Роль хімії в житті суспільства.

Роль хімії в житті суспільства Хімія у нашій країні служить одним з могутніх засобів побудови суспільства. Потужній хімічній промисловості, що безупинно росте і розвивається потрібне поповнення кадрів висококваліфікованих хіміків. Хімію широкого застосовують в у сіх
Роль хімії в житті суспільства.учня 11-Б класуСЗШ № 289 Скопича Андрія Роль хімії в житті суспільства  Хімія у нашій країні служить одним Композиційні матеріали, що складаються з пластмасової основи (матриці) та наповнювача, називаються композитами. Хіміки відповідають за раціональне використання сировини, її комплексну переробку, ліквідацію відходів, багато Джерелами енергії найчастіше є традиційні невідповідні природні ресурси - вугілля, нафта, природний
Слайды презентации

Слайд 2 Роль хімії в житті суспільства Хімія у нашій країні

Роль хімії в житті суспільства Хімія у нашій країні служить одним

служить одним з могутніх засобів побудови суспільства. Потужній хімічній

промисловості, що безупинно росте і розвивається потрібне поповнення кадрів висококваліфікованих хіміків. Хімію широкого застосовують в у сіх галузях промисловості. Хімія робить суттєвий внесок у створення різноманітних матеріалів: металічних і неметалічних.

Останнім часом вимоги до матеріалів неухильно зростають. Це пояснюється тим, що значно ширше застосовуються тепер екстремальні впливи - надвисокі й наднизькі тиски та температури, ударні й вибухові хвилі, іонізуючі випромінювання, ферменти. З огляду на це зростає роль хімії у створенні нових матеріалів, здатних опиратися цим впливам.

Особливе місце серед нових матеріалів посідають композити.

Слайд 3 Композиційні матеріали, що складаються з пластмасової основи (матриці)

Композиційні матеріали, що складаються з пластмасової основи (матриці) та наповнювача, називаються

та наповнювача, називаються композитами. Багатьма своїми властивостями - міцністю,

ударно в'язкістю, міцністю від утоми тощо - композити значно перевищують традиційні матеріали, завдяки чому потреби суспільства в них і взагалі у нових матеріалах безперервно зростають. На виготовлення композитів витрачають великі кошти , цим пояснюється той факт, що головними споживачами композитів поки що є автогенна і космічна промисловість.
Природа, що нас оточує, здається, є невичерпною коморою з якої промисловість бере сировину. У міру розвитку науки і техніки дедалі більше нових корисних копалин використовується для добування продуктів в-ва, з'являються нові види сировини.

За останніх 5 років багатьох корисних копалин було видобуто більше ніж за всю історію людства. Тепер у світі щорічно вилучається й переробляється 100 млрд. Т гірських порід. Багато які сировинні джерела швидко використовуються, внаслідок чого й виникає сировинна проблема. Уже тепер багато країн відчувають гостру нестачу окремих видів сировини ресурсів. В Україні, наприклад, не вистачає такої гострої мінеральної сировини, як нафта і природний газ.

Слайд 4 Хіміки відповідають за раціональне використання сировини, її комплексну

Хіміки відповідають за раціональне використання сировини, її комплексну переробку, ліквідацію відходів,

переробку, ліквідацію відходів, багато з яких завдають непоправної шкоди

довкіллю та здоров'ю людини. Розробка нових способів комплексного використання сировини має величезне значення. Невичерпним джерелом сировини є промислові й побутові відходи. Вони отруюють водойми, заражують грунт і повітря, захаращують території. Завдання хіміків полягає у знешкодженні відходів. Для цього будуть очисні споруди В Україні встановлено норми допустимого вмісту речовин у газоподібних промислових викидах і стічних водах. Забезпеченість енергією в найважливішою умовою соціально-економічного розвитку будь-якої країни. Її промисловості, транспорту, сфер культури побуту.

Особливо багато енергії споживає хімічна промисловість. Хімічні виробництва разом із нафтохімічними є найенергоємнішими галузями індустрії. Випускаючи майже 7% промислової продукції, вони споживають у межах 13-20% енергії, що витрачається всією промисловістю.

  • Имя файла: rol-hіmії-v-zhittі-suspіlstva.pptx
  • Количество просмотров: 75
  • Количество скачиваний: 0
- Предыдущая Цыпленок и утенок
Следующая - Орехи