Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Презентація на тему:“Тенденції у інженерному забезпеченні житлового середовищаВиконав: ст.гр. АБСс-11 Денисов А.Д.

Содержание

Інженерне обладнання будинків складають санітарно-технічні системи та прилади опалення, вентиляції (включаючи кондиціювання повітря), холодного і гарячого водопостачання, каналізації, а також системи електрообладнання, слабкострумових мереж радіо, телефону, телебачення. Багатоповерхові будівлі додатково обладнуються системами вертикального транспорту і сміттєвидаляння.
Презентація на тему: “Тенденції у інженерному забезпеченні житлового середовища» Інженерне обладнання будинків складають санітарно-технічні системи та прилади опалення, вентиляції (включаючи кондиціювання Різноманітні проекти енергозберігаючий будинків, які мають скромними енергетичними потребами, почали завойовувати все Пасивний будинок (нім. Passivhaus, англ. passive house) — Енергоефективний будівельний стандарт, який Реалізовані проекти пасивного будинкуУкраїнський досвідЗакордонний досвід ОпаленняОпалення - штучний обігрів приміщень з метою відшкодування у них тепловитрат і Схема тепловтрат будинкуДля пасивного будинку енергоспоживання складає близько 10% від питомої енергії Тепловтрати Опалювальні приладиЗа переважаючим типом тепловіддачі приладами опалювальні системи в цілому класифікують на:-конвективні Опалення за допомогою інфрачервоного випромінюванняНагрівальний елемент в такій системі – металева тонка Укладання плівкового обігрівача ХІСА Водяне опалення за допомогою газового котласистема водяної теплої підлоги модульного типуКонцепція водяної Елементи опалення підлоги при водяному опаленні Водяне опалення в підлозі Повітряне опаленняОсновним елементом системи є піч повітряного опалення, до якої приєднуються повітроводи, 1 - кондиціонер або кондиціонер з функцією теплового насоса; 2 - термостат Реалізоване повітряне опалення ВентиляціяВентиля́ція — видалення повітря з приміщення і заміна його свіжим, в необхідних Рекуператор (лат. recuperator — одержує назад, той що повертає) — теплообмінник поверхневого Установка рекуператора Tempero і принцип його роботи: Система припливно-витяжної вентиляції з рекуператором Рекуператор в будинку Принцип дії повітряного рекуператора Центральний рекуператор Схема влаштування центрального рекуператора Сонячний колекторСонячний колектор — пристрій для збору енергії випромінювання Сонця у видимому Плаский сонячний колекторКонструкція плоского сонячного колектораСхема роботи плоского сонячного колектора Вакумний сонячний колекторКонструкція вакумного сонячного колектораСхема роботи вакумного сонячного колектора Міні гідроелектростанціяСхема міні ГЕС1.всмоктуючий фільтр2.Відстійник3.висота витоку4.Генератор5.верхня вода6.направляючі лопаті7.відсмоктуюча труба8.скидні водиСхема роботи міні ГЕС Тепловий насосПринцип роботи теплового насоса Вітрова енергетика
Слайды презентации

Слайд 2 Інженерне обладнання будинків складають санітарно-технічні системи та прилади

Інженерне обладнання будинків складають санітарно-технічні системи та прилади опалення, вентиляції (включаючи

опалення, вентиляції (включаючи кондиціювання повітря), холодного і гарячого водопостачання,

каналізації, а також системи електрообладнання, слабкострумових мереж радіо, телефону, телебачення. Багатоповерхові будівлі додатково обладнуються системами вертикального транспорту і сміттєвидаляння. У ряді громадських та промислових будівель у зв'язку з їх призначенням застосовуються також спеціальні системи та установки по подачі та використання холоду (в торгових будівлях, в критих ковзанках та ін)

Слайд 3 Різноманітні проекти енергозберігаючий будинків, які мають скромними енергетичними

Різноманітні проекти енергозберігаючий будинків, які мають скромними енергетичними потребами, почали завойовувати

потребами, почали завойовувати все більшу і більшу популярність серед

людей, що шукають більш економічні і раціональні підходи в енергоспоживанні свого житла.

Енергозберігаючий будинок

Енергозберігаючі будинку звичайно поділяються на два типи: енергозберігаючі будинки з більш високим рівнем витрати енергії, і енергозберігаючі будинки з більш низьким споживанням енергії. Ці будинки з енергозбереження називають пасивними. Будова, яке потрапляє під визначення «пасивний будинок», як би це не виглядало фантастично, може не тільки не залежати від зовнішніх джерел енергії, а й саме служити таким джерелом.


Слайд 4 Пасивний будинок (нім. Passivhaus, англ. passive house) —

Пасивний будинок (нім. Passivhaus, англ. passive house) — Енергоефективний будівельний стандарт,

Енергоефективний будівельний стандарт, який створює комфортні умови проживання, одночасно

є економічним і надає мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище. Пасивний будинок - це будинок, в якому можливо досягти комфортного мікроклімату, як у зимовий період без окремої системи опалення (або використовуючи малопотужну компактну систему опалення), так і в літній період без системи кондиціонування.

Перший пасивнй будинок, побудований у 1990 році в Дармштадті.


Слайд 5 Реалізовані проекти пасивного будинку
Український досвід
Закордонний досвід

Реалізовані проекти пасивного будинкуУкраїнський досвідЗакордонний досвід

Слайд 6 Опалення
Опалення - штучний обігрів приміщень з метою відшкодування

ОпаленняОпалення - штучний обігрів приміщень з метою відшкодування у них тепловитрат

у них тепловитрат і підтримки на заданому рівні температури,

що відповідає вимогам теплового комфорту, а також вимогам відповідних нормативних документів.
Системою опалення називається комплекс приладів, які виконують цю функцію. Наприклад: мережевий насос, тепломережа, пристрої автоматичної підтримки температури в приміщеннях, радіатори (конвертори).
Різновиди:водяне опалення та парове опалення
Опалювальні прилади служать безпосередньо для обігріву приміщень передачею тепла від циркулюючого в приладах теплоносія повітрю приміщення. Тип приладів визначається типом теплоносія: для повітряного опалення використовують калорифери і повітря нагрівачі, при водяному і паровому опаленні - радіатори різних систем, панельні і плінтусі конвертор, інфрачервоні випромінювачі та ін.

Слайд 7 Схема тепловтрат будинку
Для пасивного будинку енергоспоживання складає близько

Схема тепловтрат будинкуДля пасивного будинку енергоспоживання складає близько 10% від питомої

10% від питомої енергії на одиницю об'єму, споживаною більшістю

сучасних будівель. Незначне опалення потрібно лише в період негативних температур. В ідеалі пасивний будинок є незалежною енергосистемою, взагалі не вимагає витрат на підтримку комфортної температури повітря і води. У такому будинку немає необхідності в застосуванні традиційних систем опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання. Опалення нульового будинку здійснюватися завдяки теплу, що його виділяє живуть в ньому людьми, побутовими приладами та альтернативними джерелами енергії.

Слайд 8 Тепловтрати "звичайного" будинку
Тепловтрати "пасивного будинку"
Для порівняння тепловтрат

Тепловтрати

наводимо термограму:


Слайд 9 Опалювальні прилади
За переважаючим типом тепловіддачі приладами опалювальні системи

Опалювальні приладиЗа переважаючим типом тепловіддачі приладами опалювальні системи в цілому класифікують

в цілому класифікують на:
-конвективні (з переважанням тепловіддачі конвекцією)
-випромінюючі
-конвективно-випромінюючі
Схема розміщення

нагрівальних елементів систем панельною-променистого опалення

1 - стельове;
2 - для стін;
3 - контурне;
4 - підлогове;
5 - плінтусі;
6 - підвіконні;
7 - перегородкові;
8 - ригельні


Слайд 10 Опалення за допомогою інфрачервоного випромінювання
Нагрівальний елемент в такій

Опалення за допомогою інфрачервоного випромінюванняНагрівальний елемент в такій системі – металева

системі – металева тонка фольга. Вона занурюється між двома

плівками з пластику. Опалення за допомогою інфрачервоного випромінювання дає негайний ефект для нагріву оточуючих поверхонь (стіни, підлога, стелі). Нагріті поверхні, в свою чергу, віддають тепло навколишньому повітрю. При цьому, за рахунок того, що температура повітря підтримується на градуса 2 нижче заданої, виключається можливість перегріву повітря, сприяє вирівнюванню фронту температури в кімнаті. Це дозволить знизити енерговитрати на опалення до 40%.

Слайд 11 Укладання плівкового обігрівача ХІСА

Укладання плівкового обігрівача ХІСА

Слайд 12 Водяне опалення за допомогою газового котла
система водяної теплої

Водяне опалення за допомогою газового котласистема водяної теплої підлоги модульного типуКонцепція

підлоги модульного типу
Концепція водяної теплої підлоги зводиться до монтажу

між підлогою та підлоговим покриттям системи міні-трубопроводів, по яких циркулює нагріта рідина (вода, антифриз тощо). У такій системі роль нагрівального елемента виконують труби з гарячою водою, які укладають під поверхнею підлоги.

Слайд 13 Елементи опалення підлоги при водяному опаленні

Елементи опалення підлоги при водяному опаленні

Слайд 14 Водяне опалення в підлозі

Водяне опалення в підлозі

Слайд 15 Повітряне опалення
Основним елементом системи є піч повітряного опалення,

Повітряне опаленняОсновним елементом системи є піч повітряного опалення, до якої приєднуються

до якої приєднуються повітроводи, що подають тепле повітря у

кімнати. З цих же кімнат виходять інші повітроводи, по яких повітря повертається в піч і знову нагрівається (рециркуляція). Включення в систему додаткового кліматичного устаткування дозволить не тільки швидко прогріти будинок, але і підтримати оптимальний мікроклімат у всіх приміщеннях. Для очищення повітря від пилу перед піччю ставиться фільтр. Якщо треба зволожувати повітря - в воздуховод ставиться зволожувач, якщо треба охолоджувати повітря - в систему вставляється випарник, а поза приміщенням ставиться компресорно-конденсаторний блок.

Схема повітряного опалення


Слайд 16 1 - кондиціонер або кондиціонер з функцією теплового

1 - кондиціонер або кондиціонер з функцією теплового насоса; 2 -

насоса;
2 - термостат (розміщається в житлової частини будинку);

3 - пекти повітряного опалення;
4 - повітряний фільтр;
5 - ультрафіолетова лампа;
6 - внутрішній блок кондиціонера;
7 - увлажнитель повітря;
8 - HEPA фільтр повітря;
9 - рекуператор;
10 - воздуховод для подачі теплого повітря в будинок;
11 - воздуховод для для подачі остиглого повітря в пекти

Елементи повітряного опалення


Слайд 17 Реалізоване повітряне опалення

Реалізоване повітряне опалення

Слайд 18 Вентиляція
Вентиля́ція — видалення повітря з приміщення і заміна

ВентиляціяВентиля́ція — видалення повітря з приміщення і заміна його свіжим, в

його свіжим, в необхідних випадках, обробленим повітрям. Вентиляція створює

умови повітряного середовища, сприятливі для здоров'я і самопочуття людини, що відповідають вимогам технологічного процесу, збереження устаткування і будівельних конструкцій будівлі, зберігання матеріалів, продуктів, книг, картин і т.д.

Види вентиляції:
За засобом створення тиску і переміщення повітря: з природним і штучним (механічним) спонуканням.
За призначенням: припливні і витяжні
За зоною обслуговування: місцеві і загальнообмінні
За конструктивним виконанням: канальні та безканальні.


Слайд 19 Рекуператор (лат. recuperator — одержує назад, той що

Рекуператор (лат. recuperator — одержує назад, той що повертає) — теплообмінник

повертає) — теплообмінник поверхневого типу, який використовує теплоту вихлопних

газів. У рекуператорі теплообмін здійснюється безперервним чином через стінку, яка розділяє теплоносії. На відміну від регенератора траси потоків теплоносіїв у рекуператорі не змінюються. Рекуператори розрізняють за схемою відносного руху теплоносіїв — протиточні, прямоточні та ін; за конструкцією — трубчасті, пластинчасті, ребристі та ін.; за призначенням — із підігріванням повітря, газу, рідин, із випаровуваням, конденсатори тощо.

Рекуператор

Кімнатний рекуператор


Слайд 20 Установка рекуператора Tempero і принцип його роботи:

Установка рекуператора Tempero і принцип його роботи:

управління для пристрою Tempero:


Слайд 21 Система припливно-витяжної вентиляції з рекуператором

Система припливно-витяжної вентиляції з рекуператором

Слайд 22 Рекуператор в будинку
Принцип дії повітряного рекуператора

Рекуператор в будинку Принцип дії повітряного рекуператора

Слайд 23 Центральний рекуператор

Центральний рекуператор

Слайд 24 Схема влаштування центрального рекуператора

Схема влаштування центрального рекуператора

Слайд 25 Сонячний колектор
Сонячний колектор — пристрій для збору енергії

Сонячний колекторСонячний колектор — пристрій для збору енергії випромінювання Сонця у

випромінювання Сонця у видимому та інфрачервоному спектрі.

Типи сонячних колекторів:
-Плаский

сонячний колектор
-Вакуумний сонячний колектор
-Сонячні колектори-концентратори

Сонячні колектори застосовують для опалення промислових і побутових приміщень, гарячого водопостачання виробничих процесів, побутових потреб. Найбільша кількість виробничих процесів, в яких використовується тепла та гаряча вода (30-90 °C), проходять в харчовій і текстильній промисловості, які таким чином мають найвищий потенціал для використання сонячних колекторів.


Слайд 26 Плаский сонячний колектор
Конструкція плоского сонячного колектора
Схема роботи плоского

Плаский сонячний колекторКонструкція плоского сонячного колектораСхема роботи плоского сонячного колектора

сонячного колектора


Слайд 27 Вакумний сонячний колектор
Конструкція вакумного сонячного колектора
Схема роботи вакумного

Вакумний сонячний колекторКонструкція вакумного сонячного колектораСхема роботи вакумного сонячного колектора

сонячного колектора


Слайд 28 Міні гідроелектростанція
Схема міні ГЕС
1.всмоктуючий фільтр
2.Відстійник
3.висота витоку
4.Генератор
5.верхня вода
6.направляючі лопаті
7.відсмоктуюча

Міні гідроелектростанціяСхема міні ГЕС1.всмоктуючий фільтр2.Відстійник3.висота витоку4.Генератор5.верхня вода6.направляючі лопаті7.відсмоктуюча труба8.скидні водиСхема роботи міні ГЕС

труба
8.скидні води
Схема роботи міні ГЕС


Слайд 29 Тепловий насос
Принцип роботи теплового насоса

Тепловий насосПринцип роботи теплового насоса

  • Имя файла: prezentatsіya-na-temu“tendentsії-u-іnzhenernomu-zabezpechennі-zhitlovogo-seredovishchavikonav-stgr-abss-11--------denisov-ad-----.pptx
  • Количество просмотров: 77
  • Количество скачиваний: 0