Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Україна для людей

Содержание

Україна – держава, розташована в центральній частині Європи, одна з найбільших на континенті. Її площа становить 603,7 тис. кв. км. За територією та населенням Україну можна
Україна для людей Україна – Під час революційної «Весни народів» 1848 р. Головна Руська Новіші дослідження довели, що подібні твердження безпідставні. 27 (14 старого Після проголошення незалежності України Верховна Рада України 28 січня 23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 «Про Формування української державності     На превеликий жаль для українського Ми разом і ми сильні для побудови України для людей Розвиток економіки:-стабілізація державного бюджету;-реформа податкової системи;-прискорення розвитку фінансового сектору;-впровадження середньострокового планування бюджету;-гнучкий Підвищення якості соціальних послуг:-реформування системи пенсійного забезпечення;-соціальна підтримка;-посилення соціального захисту непрацюючого населення;-забезпечення Розвиток охорони здоров'я:-надання сучасних медичних послуг;-запровадження стимулів для здорового способу життя;-перехід до Розвиток освіти:- освіта з впровадженням новітніх технологій;- дистанційна освіта;- запровадження відкритої освіти;- Розвиток культури:-якісне просування каналу «Культура»;-підтримка культурних діячів та колективів;-розвиток сучасного менеджменту в 2011р.-«рік освіти та інформаційного суспільства»2012р.-«рік культури та відродження музеїв»2013р.-«рік фізичного здоров'я та екології»2014р.-«рік науки»2015р.-«рік єдності поколінь» Модернізація сільського господарства:-припинення адміністративного втручання в ціноутворення на сільськогосподарську продукцію;-усунення обмежень на Розширення будівничої галузі:-будівництво нового житла;-збільшення кількості та оновлення дитячих садків, шкіл, дитячих Покращення транспортних послуг:-стан доріг в цілому та до євро 2012;-використання нового автопарку Розвиток зв'язку :-збільшення користувачів цифрового телебачення;-здешевлення сотового зв'язку; Розвиток інфраструктури:збільшення подачі якісної води споживача;нові та якісні ремонти водогонів;збереження природного фонду Модернізація житлово-комунальної галузі:-порядок регулювання тарифів на житлово-комунальноі послуги;-зміна підходів до енергозбереження;-оплата послуг Покращення екологічного стану в країні:-скорочення викидів парникових газів;-теплова санація соціальних об'єктів;-активна участь Реформування правової та судової системи:-зрозумілість громадян норм поведінки;-однаковість застосування правових норм;-спрощення системи Не будьте байдужими, прагніть до знань і будьте завжди корисні й цікаві.
Слайды презентации

Слайд 2

Україна – держава, розташована в центральній

Україна – держава, розташована в центральній частині

Європи, одна з найбільших на континенті. Її площа становить 603,7 тис. кв. км. За територією та населенням Україну можна порівняти з Францією. Її сусіди: Білорусь, Росія, Угорщина, Румунія, Молдова, Польща та Словаччина. На півдні країна омивається Чорним і Азовським морями. Через води Чорного моря межує з Туреччиною, Болгарією та Грузією.
Населення України становить близько 48,4 млн жителів, у тому числі міське – 68 %, сільське – 32%. Середня густота населення – 81 житель на 1 кв. км. У країні, окрім українців, проживають представники більше 110 етнічних груп. Українці – 73% населення, росіян – 22%. Євреї, білоруси, молдавани, болгари, поляки, угорці, греки та інші становять 5%. Українську мову вважають рідною 66%, російську – 31% населення.

Слайд 3 Під час революційної «Весни народів»

Під час революційної «Весни народів» 1848 р. Головна Руська

1848 р. Головна Руська рада у Львові відновлює використання

герба Руського королівства (Галицько-Волинської держави) ХІІІ-XIV століття з зображенням золотого лева, що спинається на скелю у синьому полі, а як національний прапор широко вживається синьо-жовтий.

На початку ХХ ст. у Галичині під впливом так званих «німецьких правил» з'являвся жовто-синій прапор (тобто, верхня смуга жовта). У літературі помилково стверджувалося, що ніби-то жовто-блакитне поєднення кольорів було і на прапорі Української Народної Республіки.


Слайд 4 Новіші дослідження довели, що подібні твердження

Новіші дослідження довели, що подібні твердження безпідставні. 27 (14 старого

безпідставні. 27 (14 старого стилю) січня 1918 Мала Рада

затвердила проект українського морського прапору вироблений Українською Морською Радою (складався з двох смуг, вгорі блакитна, внизу жовта; на синій золотий знак князя Володимира — Тризуб з хрестом угорі).

За гетьмана Скоропадського порядок кольорів не змінився. 13.11.1918 був затверджений синьо-жовтий прапор Західно-Української Народної Республіки. 15 березня 1939 року державним прапором Карпатської України став синьо-жовтий стяг. Однак у 1930-х в Галичині, а після Другої світової війни вже в еміграції виникли непорозуміння між прихильниками синьо-жовтого і жовто-синьо порядку поєднання кольорів, які закінчилися постановою Української Національної Ради від 27.6.1949, яка відзначала, що до остаточного виготовлення державних емблем незалежної влади в Україні національний прапор буде синьо (блакитно)-жовтий.


Слайд 5 Після проголошення незалежності України Верховна

Після проголошення незалежності України Верховна Рада України 28 січня

Рада України 28 січня 1992 року прийняла постанову Про

затвердження державним прапором України національного прапора. Освячення Національного прапора було проведено священиком Петром Бойком (Петро Тодосьович Бойко) після чого здійснена урочиста хода і внесення прапора до Верховної Ради.
Державний Прапор України визначається чинною Конституцією України (прийнята 28 червня 1996 року) як «стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів» (Стаття 20, Розділ І).

Слайд 6 23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма

23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004

підписав Указ № 987/2004 «Про День Державного Прапора України». Цим

Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» встановлено в Україні нове свято — День Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня. Відповідно до цього Указу Кабінет Міністрів України, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації повинні забезпечити здійснення комплексу заходів щодо святкування Дня Державного Прапора України.


Слайд 7 Формування української державності
На

Формування української державності   На превеликий жаль для українського народу

превеликий жаль для українського народу становлення української державності проходило

досить важко і довго. Однак, не дивлячись на всі труднощі, українська державність укріпилася і має свою давню історію.
1. Українська державність в часи Київської Русі
2. Визвольна війна Хмельницького і продовження
формування державності України
3. Українська державність в період 1917 - 1920 pp.
4. Радянська державність
5. Незалежність України сьогодні
Міжнародне співтова­риство з розумінням поставилося до виникнення нової незалежної держави. Україну визнали понад 130 країн світу.

Слайд 8 Ми разом і ми сильні для побудови України

Ми разом і ми сильні для побудови України для людей

для людей


Слайд 9 Розвиток економіки:
-стабілізація державного бюджету;
-реформа податкової системи;
-прискорення розвитку фінансового

Розвиток економіки:-стабілізація державного бюджету;-реформа податкової системи;-прискорення розвитку фінансового сектору;-впровадження середньострокового планування

сектору;
-впровадження середньострокового планування бюджету;
-гнучкий валютний курс;
-ефективне управління кредитними ризиками;
-побудова

нової моделі місцевої влади з урахуванням інтересів держави, регіону, територіальної громади, місцевого бізнесу;
-проведення Євро-2012;
-просування ініціативи по проведенню зимових Олімпійських ігор 2022 в Карпатах;

Слайд 10 Підвищення якості соціальних послуг:
-реформування системи пенсійного забезпечення;
-соціальна підтримка;
-посилення

Підвищення якості соціальних послуг:-реформування системи пенсійного забезпечення;-соціальна підтримка;-посилення соціального захисту непрацюючого

соціального захисту непрацюючого населення;
-забезпечення належного рівня життя;
-заробіток працюючої людини

гарантує гідний рівень життя;

Слайд 11
Розвиток охорони здоров'я:
-надання сучасних медичних послуг;
-запровадження стимулів для

Розвиток охорони здоров'я:-надання сучасних медичних послуг;-запровадження стимулів для здорового способу життя;-перехід

здорового способу життя;
-перехід до страхової медицини;
-контрактна основа закупівлі медичних

препаратів;

Слайд 12 Розвиток освіти:
- освіта з впровадженням новітніх технологій;
- дистанційна

Розвиток освіти:- освіта з впровадженням новітніх технологій;- дистанційна освіта;- запровадження відкритої

освіта;
- запровадження відкритої освіти;
- створення Національної електронної бібліотеки та

доступність до неї кожної школи.

Слайд 13 Розвиток культури:
-якісне просування каналу «Культура»;
-підтримка культурних діячів та

Розвиток культури:-якісне просування каналу «Культура»;-підтримка культурних діячів та колективів;-розвиток сучасного менеджменту

колективів;
-розвиток сучасного менеджменту в цій сфері;
-підтримка культури сучасної української

ідентичності, культури розвитку, культури вільного часу;
-інвестиції в культуру та освіту;

Слайд 14 2011р.-«рік освіти та інформаційного суспільства»
2012р.-«рік культури та відродження

2011р.-«рік освіти та інформаційного суспільства»2012р.-«рік культури та відродження музеїв»2013р.-«рік фізичного здоров'я та екології»2014р.-«рік науки»2015р.-«рік єдності поколінь»

музеїв»
2013р.-«рік фізичного здоров'я та екології»
2014р.-«рік науки»
2015р.-«рік єдності поколінь»


Слайд 15 Модернізація сільського господарства:
-припинення адміністративного втручання в ціноутворення на

Модернізація сільського господарства:-припинення адміністративного втручання в ціноутворення на сільськогосподарську продукцію;-усунення обмежень

сільськогосподарську продукцію;
-усунення обмежень на експорт;
-створення прозорого ринку землі;
-стандартизація сільгосппродукції;
-захист

українського товаровиробника;

Слайд 16 Розширення будівничої галузі:
-будівництво нового житла;
-збільшення кількості та оновлення

Розширення будівничої галузі:-будівництво нового житла;-збільшення кількості та оновлення дитячих садків, шкіл,

дитячих садків, шкіл, дитячих майданчиків;
-забудова лікарень за новими технологіями

з урахуванні потреб хворого;

Слайд 17 Покращення транспортних послуг:
-стан доріг в цілому та до

Покращення транспортних послуг:-стан доріг в цілому та до євро 2012;-використання нового

євро 2012;
-використання нового автопарку при перевезенні пасажирів;
-будівництво автобанів на

території України;

Слайд 18 Розвиток зв'язку :
-збільшення користувачів цифрового телебачення;
-здешевлення сотового зв'язку;

Розвиток зв'язку :-збільшення користувачів цифрового телебачення;-здешевлення сотового зв'язку;

Слайд 19 Розвиток інфраструктури:
збільшення подачі якісної води споживача;
нові та якісні

Розвиток інфраструктури:збільшення подачі якісної води споживача;нові та якісні ремонти водогонів;збереження природного

ремонти водогонів;
збереження природного фонду води;
продовження розвитку і втілення програми

газифікації сіл;
обґрунтування цін на газ;

Слайд 20 Модернізація житлово-комунальної галузі:
-порядок регулювання тарифів на житлово-комунальноі послуги;
-зміна

Модернізація житлово-комунальної галузі:-порядок регулювання тарифів на житлово-комунальноі послуги;-зміна підходів до енергозбереження;-оплата

підходів до енергозбереження;
-оплата послуг за реальними цінами;
-чітка адресна допомога

найменш захищеним громадянам;

Слайд 21 Покращення екологічного стану в країні:
-скорочення викидів парникових газів;
-теплова

Покращення екологічного стану в країні:-скорочення викидів парникових газів;-теплова санація соціальних об'єктів;-активна

санація соціальних об'єктів;
-активна участь у міжнародних переговорах зі зміни

клімату;

Слайд 22 Реформування правової та судової системи:
-зрозумілість громадян норм поведінки;
-однаковість

Реформування правової та судової системи:-зрозумілість громадян норм поведінки;-однаковість застосування правових норм;-спрощення

застосування правових норм;
-спрощення системи судоустрою4
-ліквідація військових судів;
-прозорі процедури призначення

суддів;

  • Имя файла: ukraїna-dlya-lyudey.pptx
  • Количество просмотров: 188
  • Количество скачиваний: 0