Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Учительська доля

Презентация на тему Учительська доля, из раздела: Детские презентации. Эта презентация содержит 10 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Новомихайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів Мар’їнської районної ради Донецької області Новомихайлівка 2016р. Нестеренко  Раїса Макарівна - У 1960 році закінчила Новомихайлівську середню школу - У вересні Сімнадцять років вожатської роботи пролетіли, як митьЗбори дружини, загонів, семінаризагонових вожатих, піонерські вогнища, гра «Зірниця», «Орленок» Піонерська дружина нашої школи носила ім’я Валентина Котика і була однією з - 1977 року була призначена вчителем української мови та літератури, на цій За час роботи здійснила багато поїздок з учнями. Відвідали неодноразово Київ, Севастополь, Постійно дбаю про українські традиції, проводжу вечорниці, свята «Із бабусиної скрині». Виховую Приємно завжди слухати теплі слова подяки за багаторічну працю Ну ось і все. Це та остання мить, Яку ніхто у гості
Слайды презентации

Слайд 1 Новомихайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів Мар’їнської районної

Новомихайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів Мар’їнської районної ради Донецької області Новомихайлівка ради Донецької області

Новомихайлівка 2016р.

Я вибрала долю учительську довжиною у п’ятдесят шість років


Слайд 2 Нестеренко Раїса Макарівна

Нестеренко  Раїса Макарівна

Слайд 3 - У 1960 році закінчила

- У 1960 році закінчила Новомихайлівську середню школу - У Новомихайлівську середню школу

- У вересні цього ж року почала працювати в рідній школі старшою піонервожатою. Навчалася в Донецькому державному університеті


Слайд 4 Сімнадцять років вожатської роботи пролетіли, як

Сімнадцять років вожатської роботи пролетіли, як митьЗбори дружини, загонів, семінаризагонових вожатих, піонерські вогнища, гра «Зірниця», «Орленок» мить

Збори дружини, загонів, семінари
загонових вожатих, піонерські вогнища,
гра
«Зірниця», «Орленок»


Слайд 5 Піонерська дружина нашої школи носила ім’я

Піонерська дружина нашої школи носила ім’я Валентина Котика і була однією Валентина Котика і була однією з найкращих у районі. Голова дружини Чорнуха Світлана(нині Телевна Світлана Петрівна – учитель історії Новомихайлівської ЗОШ), була запрошена на телебачення, де розповідала про досягнення піонерів.

Велась пошукова робота. Піонери знайшли першого комсомольця села Плахотенка К.І. та першу піонерку Віткалову Ю.В.


Слайд 6 - 1977 року була призначена вчителем

- 1977 року була призначена вчителем української мови та літератури, на української мови та літератури, на цій посаді працюю до сьогоднішнього дня.

- Навчила і навчаю рідної мови. Поряд з цим прививаю любов до Батьківщини, рідної землі, природи.


Слайд 7 За час роботи здійснила багато поїздок

За час роботи здійснила багато поїздок з учнями. Відвідали неодноразово Київ, з учнями. Відвідали неодноразово Київ, Севастополь, Полтаву, Львів, Запоріжжя.

Гостинно вітали в своєму селі дітей із Західної України


Слайд 8 Постійно дбаю про українські традиції, проводжу

Постійно дбаю про українські традиції, проводжу вечорниці, свята «Із бабусиної скрині». вечорниці, свята «Із бабусиної скрині». Виховую і навчаю дітей цінувати життя, бути патріотами своєї держави.

Слайд 9 Приємно завжди слухати теплі слова подяки

Приємно завжди слухати теплі слова подяки за багаторічну працю за багаторічну працю

Слайд 10 Ну ось і все. Це та

Ну ось і все. Це та остання мить, Яку ніхто у остання мить, Яку ніхто у гості не чекає. До нас вона розлукою спішить І нас усіх сьогодні розлучає.

Я  вибрала  Долю  собі  сама. І  що  зі  мною  не  станеться  - у  мене  жодних  претензій  нема до  Долі  -  моєї  обраниці.