Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Застосування спектрального аналізу

Презентация на тему Застосування спектрального аналізу, из раздела: Разное. Эта презентация содержит 16 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Застосування спектрального аналізуПідготувала учениця 11 класу Семенченко Інна Спектральний аналіз - метод визначення хімічного складу речовини з його спектру.Розроблено в Атоми будь-якого хімічного елемента дають спектр, не схожий на спектри всіх інших Спектри випромінюванняСуцільні спектри дають тіла, що знаходяться в твердому, рідкому стані, а Спектри поглинання СпектроскопВикористовується для отримання спектру випромінювання видимого діапазону, в якому детектором випромінювання служить людське око. 1) Джерело світла 2) Щілина 3) Коллиматорна трубка 4) Стекляна призма 5) Лінза 6) Спектр Дослідження лінійного спектра речовини дозволяє визначити, з яких хімічних елементів воно полягає Спектральный аналіз широко застосовується при пошуках з корисними копалинами визначення хімічного складу В даний час в криміналістиці широко використовуються спектральні системи:  -виявлення різного Спектральный аналіз дозволяє визначити хімічний склад небесних тіл, віддалених від Землі на Достоїнствами спектрального аналізу є висока чутливість і швидкість результатів. З допомогою спектрального В екології цей аналіз використовується для мулів каналізаційних відстійників при підготовці технології Спектральний аналіз необхідний у сільському господарстві, а саме: у харчовій промисловості це Ще ширші можливості спектральний аналіз використав медицині. Тут його застосування дуже велике. Спектральный аналіз прогресує не иільки науку, а й суспільну сферу людської діяльності.

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1
Застосування спектрального аналізуПідготувала учениця 11 класу Семенченко Інна
Текст слайда:

Застосування спектрального аналізу

Підготувала учениця 11 класу Семенченко Інна


Слайд 2
Текст слайда:

Спектральний аналіз - метод визначення хімічного складу речовини з його спектру.
Розроблено в 1859 році німецькими вченими Г. Р. Кірхгофа і Р. В. Бунзеном.

Роберт Вільгельм Бунзен
1811 - 1899

Густав Роберт Кірхгоф
1824 - 1887


Слайд 3
Текст слайда:

Атоми будь-якого хімічного елемента дають спектр, не схожий на спектри всіх інших елементів: вони здатні випромінювати строго певний набір довжин хвиль.


Слайд 4
Текст слайда:

Спектри випромінювання

Суцільні спектри дають тіла, що знаходяться в твердому, рідкому стані, а також сильно стиснуті гази.

Лінійчаті спектри дають всі речовини в газоподібному
атомарному стані.

Смугасті спектри створюються молекулами, не пов'язаними або слабо пов'язаними один з одним.


Слайд 5
Спектри поглинання
Текст слайда:

Спектри поглинання


Слайд 6
СпектроскопВикористовується для отримання спектру випромінювання видимого діапазону, в якому детектором випромінювання служить людське око.
Текст слайда:

Спектроскоп

Використовується для отримання спектру випромінювання видимого діапазону, в якому детектором випромінювання служить людське око.


Слайд 7
1) Джерело світла 2) Щілина 3) Коллиматорна трубка 4) Стекляна призма 5) Лінза 6) Спектр
Текст слайда:

1) Джерело світла 2) Щілина 3) Коллиматорна трубка 4) Стекляна призма 5) Лінза 6) Спектр


Слайд 8
Текст слайда:

Дослідження лінійного спектра речовини дозволяє визначити, з яких хімічних елементів воно полягає у якому кількості міститься кожен елемент у цьому речовині.

Типи спектографів


Слайд 9
Текст слайда:

Спектральный аналіз широко застосовується при пошуках з корисними копалинами визначення хімічного складу зразків руди. У промисловості спектральний аналіз дозволяє контролювати склади сплавів і домішок, вводяться у метали щоб одержати матеріалів з заданими властивостями.


Слайд 10
Текст слайда:

В даний час в криміналістиці широко використовуються спектральні системи:
-виявлення різного роду підробок документів: -виявлення залитих, закреслених або вицвілих текстів, записів;
-виявлення структури тканини; -виявлення забруднень на тканинах при вогнепальних пошкодженнях і транспортних пригодах; -виявлення замитих, а також розташованих на строкатих, темних і забруднених предметах слідів крові.


Слайд 11
Текст слайда:

Спектральный аналіз дозволяє визначити хімічний склад небесних тіл, віддалених від Землі на відстані мільярди світлових років. Щодо хімічного складу атмосфер планет і зірок, холодного газу міжзоряному просторі визначається по спектрам поглинання.
Вивчаючи спектри, вчені змогли визначити як хімічний склад небесних тіл, а й їхні температуру. По зміщення спектральних ліній можна визначати швидкість руху небесного тіла.


Слайд 12
Текст слайда:

Достоїнствами спектрального аналізу є висока чутливість і швидкість результатів. З допомогою спектрального аналізу можна знайти у пробі масою 6*10-7 р присутність золота за його масі всього 10-8 р. Визначення марки стали методом спектрального аналізу може бути здійснене протягом кількох десятків секунд.


Слайд 13
Текст слайда:

В екології цей аналіз використовується для мулів каналізаційних відстійників при підготовці технології їх переробки, донних відкладень, аналіз грунтів, води, рослин, золи волос тварин і людини для оцінки зони екологічного ураження.


Слайд 14
Текст слайда:

Спектральний аналіз необхідний у сільському господарстві, а саме: у харчовій промисловості це аналіз грунтів, кормів, рослин, продуктів харчування на наявність домішок токсичних елементів і важких металів


Слайд 15
Текст слайда:

Ще ширші можливості спектральний аналіз використав медицині. Тут його застосування дуже велике. Його можна використовуватиме діагностування, і навіть у тому, щоб визначати сторонні речовини в людини.


Слайд 16
Спектральный аналіз прогресує не иільки науку, а й суспільну сферу людської діяльності.
Текст слайда:

Спектральный аналіз прогресує не иільки науку, а й суспільну сферу людської діяльності.