Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Самостійна робота №3Тема: Міжнародний туризм. Мета: Надбання навичок і умінь працювати з підручником та довідковою літературою.

Содержание

План:1. Поняття міжнародного туризму. Міжнародні економічні зв'язки.2. Види міжнародного туризму, їх коротка характеристика.
Самостійна робота №3 Тема: Міжнародний туризм.   Мета: Надбання навичок і План:1. Поняття міжнародного туризму. Міжнародні економічні зв'язки.2. Види міжнародного туризму, їх коротка характеристика. 1.Поняття міжнародного туризму.Міжнаро́дний тури́зм — це подорож особи за межі постійного місця проживання, Міжнародні економічні зв'язки.Міждержавні стосунки в сфері економіки називаються міжнародними економічними зв’язками.  Світове господарство Основними формами міжнародних економічних зв’язків є: зовнішня торгівля, кредитно-фінансові відносини, науково-технічні зв’язки, міжнародний 2. Види міжнародного туризму, їх коротка характеристика.Діловий туризм. Діловий туризм відіграє все Оздоровчий туризм. Ринок оздоровчого туризму досить широкий і тісно пов'язаний з використанням Хобі-туризм. Цей вид міжнародного туризму дає можливість зайнятися улюбленою справою у колі Пригодницький туризм. Цей вид туризму забезпечує перебування туристів у привабливій для них Спортивний туризм. Основними споживачами спортивних турів є різні спортивні товариства, а основними Навчальні тури. Цей вид туризму орієнтується на вік клієнтів і мотивацію Релігійний туризм. Історично це найдавніший вид міжнародного туризму. На сьогоднішній час відзначається Розважальні тури. Це найрізноманітніші та найпопулярніші тури в усьому світі. Як Пізнавальні тури. Пізнавальні міжнародні тури є найбільш розповсюдженими і не залежить Подорожі для людей старшого віку. До 80% подорожей туристи старшого віку Використані джерела:http://buklib.net/books/33432/http://ukrmap.su/uk-g11/115.html
Слайды презентации

Слайд 2 План:
1. Поняття міжнародного туризму. Міжнародні економічні зв'язки.
2. Види

План:1. Поняття міжнародного туризму. Міжнародні економічні зв'язки.2. Види міжнародного туризму, їх коротка характеристика.

міжнародного туризму, їх коротка характеристика.


Слайд 3 1.Поняття міжнародного туризму.
Міжнаро́дний тури́зм — це подорож особи за

1.Поняття міжнародного туризму.Міжнаро́дний тури́зм — це подорож особи за межі постійного місця

межі постійного місця проживання, що включає перетин кордону та

здійснюється на термін від однієї доби до року з пізнавальною, відпочинковою, оздоровчою чи іншою метою, без здійснення оплачуваної діяльності в місці тимчасового перебування.

Слайд 4 Міжнародні економічні зв'язки.
Міждержавні стосунки в сфері економіки називаються міжнародними

Міжнародні економічні зв'язки.Міждержавні стосунки в сфері економіки називаються міжнародними економічними зв’язками.  Світове

економічними зв’язками.  Світове господарство як єдина система взаємопов’язаних національних

господарств сформувалось на основі міжнародного географічного поділу праці (МГПП). МГПП – це спеціалізація окремих країн на виробництві певних видів продукції та наданні послуг і обміні ними.

Слайд 5 Основними формами міжнародних економічних зв’язків є: зовнішня торгівля, кредитно-фінансові

Основними формами міжнародних економічних зв’язків є: зовнішня торгівля, кредитно-фінансові відносини, науково-технічні зв’язки,

відносини, науково-технічні зв’язки, міжнародний туризм. У світі сформувалося три

центри міжнародної торгівлі: Європа, Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Північна Америка. Товарообіг країн Західної Європи становить приблизно 40% світового туризму.

Слайд 6 2. Види міжнародного туризму, їх коротка характеристика.
Діловий туризм.

2. Види міжнародного туризму, їх коротка характеристика.Діловий туризм. Діловий туризм відіграє

Діловий туризм відіграє все більшу роль у міжнародному, внутрішньому

й іноземному туризмі України, а перспективи його розвитку досить сприятливі. Діловий туризм є одним з найбільш економічно ефективних видів туризму в світі. Так, близько 50% доходів авіакомпаній, приблизно 60% доходів готелів і більше як 70% доходів автопрокатних компаній створюється за рахунок обслуговування саме цієї категорії туристів.
Діловий туризм охоплює: ділові поїздки, поїздки на симпозіуми та спортивні замагання.

Слайд 7 Оздоровчий туризм. Ринок оздоровчого туризму досить широкий і

Оздоровчий туризм. Ринок оздоровчого туризму досить широкий і тісно пов'язаний з

тісно пов'язаний з використанням рекреаційних ресурсів. Потреби і погляди

клієнтів на оздоровчий туризм значно відрізняються один від одного. Програми таких турів дуже різноманітні, але існують загальні специфічні вимоги до їх організації. Реалізація ж, як правило, відбувається не в цілому по групах, а індивідуально. Один зі специфічних сегментів оздоровчого туризму с сімейний відпочинок. При розробці таких програм необхідно врахувати також дитячі вікові психологічні і фізіологічні особливості.

Слайд 8 Хобі-туризм. Цей вид міжнародного туризму дає можливість зайнятися

Хобі-туризм. Цей вид міжнародного туризму дає можливість зайнятися улюбленою справою у

улюбленою справою у колі однодумців під час відпочинку або

подорожі (автолюбителі, філателісти, вболівальники спортивних змагань, гурмани тощо). Як правило, такі тури організовуються у вигляді групових поїздок. При формуванні таких програм необхідно дотримуватись головного правила формування групи за однорідністю інтересів і тематичної спрямованості.

Слайд 9 Пригодницький туризм. Цей вид туризму забезпечує перебування туристів

Пригодницький туризм. Цей вид туризму забезпечує перебування туристів у привабливій для

у привабливій для них місцевості і зайняття незвичайною справою

(полювання на верблюдах в Африці, ловля форелі в Карпатах, сходження на кратер вулкану, політ у космос тощо). Пригодницькі тури поділяються на три види:
похідні експедиції;
сафарі-тури (мисливство, рибальство, фотомисливство тощо);
навколосвітнє плавання (яхтинг).


Слайд 10 Спортивний туризм. Основними споживачами спортивних турів є різні

Спортивний туризм. Основними споживачами спортивних турів є різні спортивні товариства, а

спортивні товариства, а основними крупними сегментами ринку спортивного туризму

- любителі спорту, спортсмени, туристи-похідники. На таких турах необхідно задовольняти спортивні потреби залежно від обраного в кожному конкретному випадку виду спорту. Головне завдання спортивного туру - забезпечення можливостей (протягом всього туру) займатися обраним видом спорту. Спеціальні траси, підйомники, спортивні майданчики, споруди, інвентар - обов'язкове оснащення спортивних турів.

Слайд 11 Навчальні тури. Цей вид туризму орієнтується на

Навчальні тури. Цей вид туризму орієнтується на вік клієнтів і

вік клієнтів і мотивацію вибору. В основному, це "мовні"

тури, але можуть бути також тури з навчанням спорту, спортивним іграм, менеджменту або тури з підвищення кваліфікації. Всі програми навчальних турів включають у себе по 2-4 години занять в день, у першій половині дня. Інший час -відпочинок, спорт, дозвілля, розваги тощо. Трапляються тури і з інтенсивною програмою навчання (20-30 годин на тиждень). Тут серйозні вимоги пред'являються до кваліфікації викладачів. Загальні вимоги: заняття повинні бути "живими", в основному проводитись у формі розмовної практики (мовні тури).

Слайд 12 Релігійний туризм. Історично це найдавніший вид міжнародного туризму.

Релігійний туризм. Історично це найдавніший вид міжнародного туризму. На сьогоднішній час

На сьогоднішній час відзначається прагнення туризму і релігії до

більш тісного співробітництва. У туризмі з релігійними цілями можна окреслити такі види поїздок:
паломництво, тобто відвідування святих місць з метою поклоніння церковним реліквіям, святиням і з ціллю відправлення релігійних обрядів;
пізнавальні поїздки з ціллю знайомства з релігійними пам'ятниками, історією релігії і релігійною культурою;
наукові поїздки - поїздки науковців, які займаються питаннями релігії.


Слайд 13 Розважальні тури. Це найрізноманітніші та найпопулярніші тури

Розважальні тури. Це найрізноманітніші та найпопулярніші тури в усьому світі.

в усьому світі. Як правило, вони не довготривалі (2-4

дні) і можуть бути періодичними та регулярними. В Європі дуже популярними є різдвяні тури. Програми таких турів - це, в основному, розваги (відвідування святкових заходів, концертів, виставок, концертів тощо).

Слайд 14 Пізнавальні тури. Пізнавальні міжнародні тури є найбільш

Пізнавальні тури. Пізнавальні міжнародні тури є найбільш розповсюдженими і не

розповсюдженими і не залежить від вікової та соціальної приналежності

туристів. Пізнавальні тури мають велику кількість різновидів: історичні, літературні, знайомство з живописом, балетом, оперою, з місцями діяльності відомих літературних персонажів і творів тощо. Важливим моментом таких турів є бажаність проведення екскурсій на рідній мові туристів, оскільки переклад викривляє сприймання теми і погіршує якість екскурсії.

Слайд 15 Подорожі для людей старшого віку. До 80%

Подорожі для людей старшого віку. До 80% подорожей туристи старшого

подорожей туристи старшого віку здійснюють з метою відпочинку; при

цьому значну частку займають короткотермінові тури. Близько 70% цих туристів подорожують влітку. Надають перевагу готелям першого і середнього класу. При формуванні турів для цих клієнтів експерти радять враховувати особливості їхньої психології.

  • Имя файла: samostіyna-robota-n3tema-mіzhnarodniy-turizm meta-nadbannya-navichok-і-umіn-pratsyuvati-z-pіdruchnikom-ta-dovіdkovoyu-lіteraturoyu.pptx
  • Количество просмотров: 85
  • Количество скачиваний: 0