Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Практична робота №2з екологіїучня 11 класуКременчуцької гімназії №6Пісні Владислава

Тема: Порівняння обсягів і структури забруднення міст України Мета: порівняти ступінь забруднення атмосферного повітря у областних центрах України
Практична робота №2 з екології учня 11 класу Кременчуцької гімназії №6 Пісні Владислава Тема: Порівняння обсягів і структури забруднення міст України Мета: порівняти ступінь забруднення Забруднення атмосферного повітря Дуже високий і високий рівень забруднення атмосферного повітря в містах пов'язаний зі Радіоактивне забруднення атмосферного повітря. За даними 182 пунктів спостережень потужність експозиційної дози (ПЕД) Екологічний стан Чорного і Азовського морів. За даними спостережень води Чорного моря були більш Висновок: Рівні забруднення довкілля на
Слайды презентации

Слайд 2 Тема: Порівняння обсягів і структури забруднення міст України Мета:

Тема: Порівняння обсягів і структури забруднення міст України Мета: порівняти ступінь

порівняти ступінь забруднення атмосферного повітря у областних центрах України


Слайд 4 Забруднення атмосферного повітря

Забруднення атмосферного повітря

Слайд 5 Дуже високий і високий рівень забруднення атмосферного повітря

Дуже високий і високий рівень забруднення атмосферного повітря в містах пов'язаний

в містах пов'язаний зі значними концентраціями формальдегіду, діоксиду азоту,

фенолу, бензапірену, фтористого водню, оксиду вуглецю, завислих речовин. Рівень забруднення повітря у містах оцінюється за допомогою індексу забруднення атмосфери (ІЗА), який розраховується за сумою п'яти найбільших ІЗА забруднюючих домішок із середньорічними концентраціями. Природне забруднення атмосфери - у нормі природні джерела забруднення не спричинюють істотних змін повітря. Інтенсивне поширення певного природного джерела забруднення на певній території (викиди попелу і газів вулканами, лісові і степові пожежі) можуть стати серйозною причиною забруднення атмосфери. Штучне (антропогенне) забруднення атмосфери відбувається внаслідок зміни її складу та властивостей під впливом діяльності людини. За будовою та характером впливу на атмосферу штучні джерела забруднення умовно поділяють на технічні (пил цементних заводів, дим і сажа від згоряння вугілля) та хімічні (пило- або газоподібні речовини, які можуть вступати в хімічні реакції). За агрегатним станом усі забруднювальні речовини поділяють на тверді, рідкі та газоподібні. Саме газоподібні забрудники становлять 90 % загальної маси речовин, що надходять в атмосферу.

Слайд 6 Радіоактивне забруднення атмосферного повітря. За даними 182 пунктів спостережень

Радіоактивне забруднення атмосферного повітря. За даними 182 пунктів спостережень потужність експозиційної дози

потужність експозиційної дози (ПЕД) гамма-випромінення на більшій частині країни

протягом року знаходилась в межах рівнів, обумовлених природними радіоактивними ізотопами та космічним випроміненням і складала 5-25 мкР/год. Максимальні рівні спостерігались у Чорнобилі -28 мкР/год. У 2011 р. атмосферне повітря над територією України зазнавало додаткового забруднення через переміщення радіоактивно-забруднених повітряних мас з району аварії на японській атомній електростанції «Фукусіма 1». На початку травня вміст цезію-134 та йоду-131 в аерозолях був нижчим за межу визначення, концентрація цезію-137 повернулась на рівні, характерні для цього періоду року. Водні об’єкти, як і у попередні роки, забруднені переважно сполуками важких металів, сполуками азоту, менше – нафтопродуктами, фенолами, сульфатами. Високим забрудненням характеризуються поверхневі води Західного Бугу, Полтви,. У притоках Дунаю, Дністра залишаються достатньо високими концентрації важких металів. У воді р. Південний Буг середньорічні концентрації сполук азоту були на рівні 11 ГДК, максимальні - 24 ГДК. Забрудненість приток Дніпра важкими металами залишалась суттєвою. Річки Криму та Північнокримський канал були найменш забруднені речовинами антропогенного походження.

Слайд 7 Екологічний стан Чорного і Азовського морів. За даними

Екологічний стан Чорного і Азовського морів. За даними спостережень води Чорного моря були

спостережень води Чорного моря були більш забруднені нафтовими вуглеводнями (НВ), фенолами,

хромом шестивалентним. Ґрунти. У 2011 р. вибірковими обстеженнями для визначення вмісту залишкових кількостей (ЗК)пестицидів та нітратів були охоплені сільськогосподарські угіддя 28 господарств 28 районів 14 областей України. Найбільший вміст нітратів (але нижче допустимих норм) виявлено у ґрунтах Полтавської, Київської, Рівненської, Черкаської, Запорізької, Одеської, Миколаївської областей. Найменш були забруднені нітратами ґрунти Волинської, Донецької, Хмельницької областей. Промислові токсиканти.  Костянтинівка і Маріуполь, в яких ґрунти виявились найбільш забрудненими.

  • Имя файла: praktichna-robota-n2z-ekologіїuchnya-11-klasukremenchutskoї-gіmnazії-n6pіsnі-vladislava.pptx
  • Количество просмотров: 90
  • Количество скачиваний: 0