Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему “Дипломнаробота”

Актуальність темиобумовлена потребою в суттєвому поліпшенні ефективності діяльності інститут державної служби;необхідністю встановлення існуючих прогалин у діяльності держслужби;необхідністю розробки перспектив її розвитку з метою зміцнення потенціалу та авторитету публічної служби, наближенні її до потреб людей.
“Дипломна робота” На тему:“ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ, ЇЇ КРИТЕРІЇ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ”Виконав: Актуальність темиобумовлена потребою в суттєвому поліпшенні ефективності діяльності інститут державної служби;необхідністю встановлення МетаМетою дипломної роботи є комплексне дослідження інституту державної служби та визначення перспективних Завдання       Відповідно до мети були поставлені розглянути основи тенденції сучасного нормативно – правового забезпечення;дослідити стан нормативно - правового Принципи державної службиПринципи державної служби поділяються на конституційні та організаційно-функціональні. Форми та структура державної служби Державну службу за формами діяльності поділяють на Нормативно-правові завдання державної служби як сучасна умови легальності Державна служба як соціально-правовий Законодавча база- Конституція України;- Закони України: Поняття критерії ефективності державної службиЕфективність у найзагальнішому розумінні — це ступінь досягнення Легітимність як критерії оцінки державної службиЛегітимність державної служби - це один з Реформа як умова легітимності державної службиВажливим чинником формування державності України є створення Ми вважаємо за необхідне дотримуватись наступних кроків реформування державної служби ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
Слайды презентации

Слайд 2 Актуальність теми
обумовлена потребою в суттєвому поліпшенні ефективності діяльності

Актуальність темиобумовлена потребою в суттєвому поліпшенні ефективності діяльності інститут державної служби;необхідністю

інститут державної служби;

необхідністю встановлення існуючих прогалин у діяльності держслужби;

необхідністю

розробки перспектив її розвитку з метою зміцнення потенціалу та авторитету публічної служби, наближенні її до потреб людей.


Слайд 3 Мета


Метою дипломної роботи є комплексне дослідження інституту державної

МетаМетою дипломної роботи є комплексне дослідження інституту державної служби та визначення

служби та визначення перспективних напрямів модернізації з огляду їх

ефективності відповідно потребам сучасного часу

Слайд 4 Завдання
Відповідно

Завдання    Відповідно до мети були поставлені такі основні

до мети були поставлені такі основні завдання:
розглянути публічно -

владний аспект державної служби;
дослідити принципи державної служби України;
дослідити форми та структуру державної служби;
встановити нормативно-правові завдання державної служби, які є сучасною умовою легальності;


Слайд 5 розглянути основи тенденції сучасного нормативно – правового забезпечення;
дослідити

розглянути основи тенденції сучасного нормативно – правового забезпечення;дослідити стан нормативно -

стан нормативно - правового забезпечення державної служби;
виявити перспективи нормативно-правового

забезпечення державної служби;
розглянути критерії ефективності державної служби;
визначити поняття критерії ефективності державної служби;
розглянути легітимність як критерій оцінки державної служби;
дослідити реформування як умову легітимності державної служби.

Слайд 6 Принципи державної служби
Принципи державної служби поділяються на
конституційні

Принципи державної службиПринципи державної служби поділяються на конституційні та організаційно-функціональні.

та організаційно-функціональні.

Практичного значення набула

наступна класифікація принципів державної служби:
служіння народу України; демократизму і законності; гуманізму і соціальної справедливості; пріоритету прав людини і громадянина; професіоналізму, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі; персональної відповідальності за виконання службових обов'язків і дисципліни; дотримання прав та законних інтересів органів місцевого і регіонального самоврядування; дотримання прав підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян.


Слайд 7 Форми та структура державної служби
Державну службу за формами

Форми та структура державної служби Державну службу за формами діяльності поділяють

діяльності поділяють на види: державна служба в апараті законодавчих

органів, державна служба в органах виконавчої влади (органах державного управління та їх апараті), державна служба в судових органах і органах прокуратури. Форми управлінської діяльності визначають характер відносин у сфері управління. Вони складаються в процесі здійснення виконавчої та розпорядчої діяльності.

Структура державної служби може бути: організаційна, лінійна, лінійно-функціональна, матрична. Орган державної влади являє собою структурну одиницю державного апарату формально створеною державою для реалізації відповідних функцій. Державний орган – це колектив громадян (окремий громадянин держави), наділений державно-владними повноваженнями та уповноважений державою на здійснення її завдань і функцій, що діє в установленому державою порядку.

Слайд 8 Нормативно-правові завдання державної служби як сучасна умови легальності

Нормативно-правові завдання державної служби як сучасна умови легальності Державна служба як


Державна служба як соціально-правовий інститут має забезпечувати стабільність управління

та відігравати роль стабілізатора соціально-політичного життя, розв’язуючи політичні конфлікти й урівноважуючи дії різних політичних сил (забезпечення політичного партнерства). Цілі й завдання державної служби обумовлюють розкриття системно-функціонального аспекту державної служби як системи.

Основні завдання державної служби спрямовані саме на реалізацію вищевказаних положень та являють собою передумову легальності.


Слайд 9 Законодавча база
- Конституція України;

- Закони України: "Про державну

Законодавча база- Конституція України;- Закони України:

службу", «Про Президента України» від 5.03.1999; Закон України «Про дипломатичну

службу» від 20.09.2001 № 2728-III; «Про судоустрій і статус суддів»;»Про міліцію» від 20.12.1990; «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789-XII.

- Постанови Кабінету міністрів України: «Положення про формування кадрового резерву для державної служби» від 28.02.01 р. № 199; «Порядок конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії, призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Прем’єр-міністра України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України» від 21.02.07 р. № 272.

Перш за все, виявляється необхідним шляхом покращення діючого законодавтсва вдосконалити діяльність та повноваження державної служби.






Слайд 10 Поняття критерії ефективності державної служби
Ефективність у найзагальнішому розумінні

Поняття критерії ефективності державної службиЕфективність у найзагальнішому розумінні — це ступінь

— це ступінь досягнення мети або відношення досягнутого результату

до поставленої мети, яка потребує постійного внутрішнього та зовнішнього дослідження та аналізу для покращення ефективності державної служби.

Критерій у загальновизнаному розумінні являє собою певну кількісну або якісну ознаку, на підставі якої оцінюється факт, матеріальний чи духовний об’єкт, здійснюється оцінка будь-яких явищ, проявів функціонування матеріальних та нематеріальних суб’єктів, класифікація предметів матеріального та духовного світу, це фактично «мірило», за яким виробляються ставлення і думка щодо доцільності та ефективності функціонування певного суб’єкт.

Оцінка, що забезпечує ефективність діяльності державного службовця, містить у собі: суб’єкт оцінки; об’єкт оцінки; науково розроблені критерії оцінки діяльності державних службовців; методи оцінки; процедуру оцінки. Не можна визначити універсальний критерій ефективності управління, тому при дослідженні ми дійшли висновку, що маємо використовувати кілька критеріїв ефективності системи органів державного управління й запропонували застосовувати класифікацію критеріїв оцінки ефективності державної служби, за якої вони поділяються на три групи: функціональної оцінки, витратної оцінки та спеціальної ефективності.


Слайд 11 Легітимність як критерії оцінки державної служби
Легітимність державної служби

Легітимність як критерії оцінки державної службиЛегітимність державної служби - це один

- це один з показників ефективності політичної державної служби.

В легітимності відображається ставлення громади до державної служби, її можна визначити як стан державної служби, коли вона визнається більшістю народу законною і справедливою, коли він добровільно визнає її право приймати рішення, які повинні виконуватися. Чим нижчий рівень легітимності, тим частіше органи державної влади будуть спиратися на силовий примус, що може в решті-решт призвести до делегітимації влади. Легітимність можна визначити як певний баланс між правом та політикою, між справедливістю, законністю та доцільністю. Таким чином, легітимність потрібно розглядати як адекватність структур, інститутів, норм державної влади, а також конкретних осіб, які є її носіями, уявлення суспільства про справедливість, законність та доцільність, що й робить її критерієм оцінки ефективності державної служби.


Слайд 12 Реформа як умова легітимності державної служби
Важливим чинником формування

Реформа як умова легітимності державної службиВажливим чинником формування державності України є

державності України є створення сучасної ефективної системи державного управління,

що має бути запроваджена шляхом проведення адміністративної реформи.




Слайд 13 Ми вважаємо за необхідне дотримуватись наступних

Ми вважаємо за необхідне дотримуватись наступних кроків реформування державної служби

кроків реформування державної служби на сучасному етапі:

1) Встановити баланс між

роллю політичних призначень у системі державної служби і професійною позапартійною бюрократією, динамізмом державної служби і її стабільністю.
2) Посилити політичну складову при ухваленні рішень на вищих рівнях державної служби
3) Децентралізацувати виконання рішень і систему державної служби в цілому
4) Посилити відвертість, демократичність державної служби, її «чуйності» до потреб та інтересів громадян і суспільства.
5) Провести «менеджеризацію» державної служби, впровадити деякі ринкові принципи оцінки діяльності державних службовців (Великобританія, Італія, Нідерланди, Нова Зеландія та ін.); створити неурядових структур, що укладають з урядом на конкурсній основі контракт на виконання тієї чи іншої державної функції або надання послуги.
6) Розширити сфери проведення конкурсних іспитів – як при зайнятті посади, так і при просуванні по службі.
7) Врегулювати питання колізії понять «державний службовець» та «посадова особа».
8) Покращити оплату праці.
9) Вдосконалити вітчизняне законодавство.


  • Имя файла: “diplomnarobota”.pptx
  • Количество просмотров: 84
  • Количество скачиваний: 0