Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему У ПРОМЕНЯХ ОЛІМПІЙСЬКОГО ВОГНЮ (ПРОДОВЖЕННЯ) презентация к занятию по физкультуре (старшая группа) по теме

Кожна країна, де проходять Олімпійські ігри, прагне обрати спеціальний символ – талісман, який би розповідав про його культуру, традиції. Переважно обирають звірятко, яке символізує національні риси та особливості країни. Вперше талісман з'явився на зимових Олімпійських іграх
Церемонія нагородження медалями (золота, срібна та бронзова) та дипломами нагороджують спортсменів, які Кожна країна, де проходять Олімпійські ігри, прагне обрати спеціальний символ – талісман, ТАЛІСМАНИТалісманами ігор в Пекіні стали Діти успіху . Згідно китайської філософії, Дітей ТАЛІСМАНИВсьому світу і жителям Радянського Союзу, особливо, запам'яталась церемонія закриття Літніх Олімпійських ТАЛІСМАН ОЛІМПІЙСЬКОЇ  ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ – ЛЕЛЕЧЕНЯВперше в історії українського олімпійського спорту Олімпійські ігри зародилися у Стародавній ГреціїМакет храму Зевса в ОлімпіїОлімпійські ігри зародились
Слайды презентации

Слайд 1 Церемонія нагородження медалями (золота, срібна та бронзова) та дипломами нагороджують

спортсменів, які вибороли перше, друге і третє місця. Церемонія нагородження також включає виконання на честь переможця національного гімну його країни, підняття державних прапорів країн, спортсмени яких вибороли перше, друге і третє місця.

ЦЕРЕМОНІЯ ІГОР нагородження
Церемонія нагородження медалями (золота, срібна та бронзова) та дипломами нагороджують спортсменів,


Слайд 2 Кожна країна, де проходять Олімпійські ігри, прагне обрати спеціальний символ

– талісман, який би розповідав про його культуру, традиції. Переважно обирають звірятко, яке символізує національні риси та особливості країни. Вперше талісман з'явився на зимових Олімпійських іграх у 1968 році у Греноблі – це був гірськолижник Шус, а на Іграх Олімпіади у Мехіко – червоний ягуар, але ці талісмани були неофіційними. Першим талісманом , офіційно визнаним МОК, став песик Валді.

ТАЛІСМАНИ
Кожна країна, де проходять Олімпійські ігри, прагне обрати спеціальний символ –


Слайд 3 ТАЛІСМАНИ
Талісманами ігор в Пекіні стали Діти успіху . Згідно китайської

філософії, Дітей успіху п'ятеро: Бей-бей, Цзін-цзін, Хуань-хуань, Ін-ін і Ні-ні. Вони також утілюють в собі рибу, велику панду, вогонь, антилопу Тибету і ластівку. У Ігор-2008 не один, а цілих п'ять покровителів-талісманів (таких вибирали по конкурсу з більше 600 варіантів, присланих авторами практично зі всього світу). Китайці прозвали талісмани «п'ятіркою друзів» або «хлопчиками щастя». Всі вони стилізовані під забавних чоловічків в екзотичних головних уборах. Фігурки забарвлені в колір одного з олімпійських кілець: блакитний, чорний, червоний, жовтий і зелений. Також талісмани символізують собою п'ять традиційних стихій: воду, вогонь, дерево, землю і повітря. Знавці китайської мови стверджують, що ієрогліфи, з яких складаються імена, разом складають фразу «Ласкаво просимо в Пекін!».
ТАЛІСМАНИТалісманами ігор в Пекіні стали Діти успіху . Згідно китайської філософії,

Слайд 4 ТАЛІСМАНИ
Всьому світу і жителям Радянського Союзу, особливо, запам'яталась церемонія закриття

Літніх Олімпійських Ігор-1980. Вінцем її стало підняття вгору на повітряних кулях її талісмана, Олімпійського Ведмедика. Він помахав рукою, пустив сльозу і відлетів, змусивши плакати свідків цієї події. Не можна не визнати той факт, що вибір талісмана для Олімпіади був дуже вдалим. Уперше талісман дивився з марок, значків, календариків та іншого безпосередньо в очі рядовому уболівальникові, як би кажучи: "Давай дружити?" Ведмедик, як ніякий інший персонаж зміг розкрити світові, що таке слов'янська душа. Олімпійський Мишка до цього дня залишається в Росії одним з улюблених народних героїв.
ТАЛІСМАНИВсьому світу і жителям Радянського Союзу, особливо, запам'яталась церемонія закриття Літніх

Слайд 5 ТАЛІСМАН ОЛІМПІЙСЬКОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ – ЛЕЛЕЧЕНЯ
Вперше в історії українського олімпійського спорту

у нашої команди з’явився талісман.
Честь бути символом-охоронцем отрмала пара симпатичних лелеченят. Відтепер наші спортсмени будуть під пильним наглядом цих мудрих птахів, які є особливим символом в українській культурі, адже за давнім повір'ям лелека приносить щастя. Хай щастить нашим спортсменам на Олімпійських іграх!

ТАЛІСМАН ОЛІМПІЙСЬКОЇ  ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ – ЛЕЛЕЧЕНЯВперше в історії українського олімпійського

Слайд 6 Олімпійські ігри зародилися у Стародавній Греції
Макет храму Зевса в Олімпії
Олімпійські

ігри зародились у стародавній Греції і регулярно проводилися понад тисячу років. Безпосередньо зародження Олімпійських ігор пов'язують із іменем грецького героя Геракла.
Ігри у Стародавній Греції проводились один раз на чотири роки на честь бога Зевса. Всі змагання та конкурси проходили в давньогрецькому поселенні Олімпія.
Олімпійські ігри зародилися у Стародавній ГреціїМакет храму Зевса в ОлімпіїОлімпійські ігри
  • Имя файла: u-promenyah-olІmpІyskogo-vognyu-prodovzhennya-prezentatsiya-k-zanyatiyu-po-fizkulture-starshaya-gruppa-po-teme.pptx
  • Количество просмотров: 40
  • Количество скачиваний: 0