Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Роль майстра виробничого навчання у навчальному процесі ПТЗО, його функціональні обов'язки

Презентация на тему Роль майстра виробничого навчання у навчальному процесі ПТЗО, його функціональні обов'язки, из раздела: Педагогика . Эта презентация содержит 8 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

«Роль майстра виробничого навчання у навчальному процесі ПТЗО, його функціональні обов'язки»Підготувала:студентка 14 (Пр)Б групиКовч Юлія Олегівна Основні обов'язки майстра виробничого навчання розроблені міністерством освіти і науки і містяться в «Положенні про МВН» Майстер – це основний учитель професії, організатор позакласної виховної роботи та життєдіяльності Головне завдання майстра – забезпечити підготовку для народного господарства молодих кваліфікованих робітників, Майстер виробничого навчання безпосередньо відповідає за організацію, зміст і якість виробничого навчання У процесі виробничого навчання формує в учнів професійні ЗУН передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою Майстер виробничого навчання:Веде встановлену документацію по плануванню обліку та звітності,Вчасно здійснює учбово-матеріальну Вимоги до майстра як до вчителя та вихователя:Інтелегентність;Професійна майстерність;Педагогічне покликання та культурний рівень;Педагогічна майстерність;Педагогічний такт;

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1
«Роль майстра виробничого навчання у навчальному процесі ПТЗО, його функціональні обов'язки»Підготувала:студентка 14 (Пр)Б групиКовч Юлія Олегівна
Текст слайда:«Роль майстра виробничого навчання у навчальному процесі ПТЗО, його функціональні обов'язки»

Підготувала:
студентка 14 (Пр)Б групи
Ковч Юлія Олегівна


Слайд 2
Основні обов'язки майстра виробничого навчання розроблені міністерством освіти і науки і містяться в «Положенні про МВН»
Текст слайда:


Основні обов'язки майстра виробничого навчання розроблені міністерством освіти і науки і містяться в «Положенні про МВН»


Слайд 3
Текст слайда:

Майстер – це основний учитель професії, організатор позакласної виховної роботи та життєдіяльності учнівського колективу.

МВН належить ведуча роль в навчально-виховній роботі ПТНЗ. Він являється основним керівником навчальної групи. Більше 60% часу учні навчаються під керівництвом майстра. Він формує їх професійну майстерність і йому доручено навчання і виховання молодого покоління робітничого класу.


Слайд 4
Текст слайда:

Головне завдання майстра – забезпечити підготовку для народного господарства молодих кваліфікованих робітників, що володіють глибокими професійними знаннями і майстерністю здатних успішно освоювати нову техніку і технологію, брати активну участь у суспільному житті трудового колективу.


Слайд 5
Текст слайда:

Майстер виробничого навчання безпосередньо відповідає за організацію, зміст і якість виробничого навчання учнів відповідно до вимог навчальних планів і програм, розвиток учнів, творчо застосовувати отримані знання, забезпечує дотримання ними правил і норм по охороні праці, виховання в учнів свідомих відносин до навчання, поваги до професії та праці людей.


Слайд 6
Текст слайда:

У процесі виробничого навчання формує в учнів професійні ЗУН передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою та програмою виробничого навчання. Він навчає учнів раціональним прийомам і способам виконання робіт, обслуговування і експлуатації устаткування передовим формам організації праці, дбайливому використанні матеріальних і енергетичних ресурсів.


Слайд 7
Текст слайда:

Майстер виробничого навчання:

Веде встановлену документацію по плануванню обліку та звітності,
Вчасно здійснює учбово-матеріальну та методичну підготовку до уроку, підбір учбово-виробничих робіт,
Виготовлення еталонних зразків, типово учбово-виробничих робіт,
Бере активну участь у методичній роботі яка проводиться в училищі.


Слайд 8
Вимоги до майстра як до вчителя та вихователя:Інтелегентність;Професійна майстерність;Педагогічне покликання та культурний рівень;Педагогічна майстерність;Педагогічний такт;
Текст слайда:

Вимоги до майстра як до вчителя та вихователя:
Інтелегентність;
Професійна майстерність;
Педагогічне покликання та культурний рівень;
Педагогічна майстерність;
Педагогічний такт;