Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Періоди у розвитку молоді

ДИТИНСТВО (1-7 РОКІВ)немовля (о місяців – 1 рік) – перші три місяці є дуже важкими, треба годувати материнським молоком, дбати про чистоту.малятко (1-3 роки) – дитина починає ходити, до кінця другого року дитина повинна виказувати свої
ГОЛОВНІ ПЕРІОДИ У РОЗВИТКУ МОЛОДІ. ДИТИНСТВО (1-7 РОКІВ)немовля (о місяців – 1 рік) – перші три місяці Розумовий розвитокДитина живе лише цим часом. Коло двох років починає щось говорити, ДРУГЕ ДИТИНСТВО (7-14 РОКІВ)шкільний (7-10 років) – період, коли починають йти до Егоїзм є характерною рисою – під словом “добро” розуміють добро лише для ВихованняДіти потребують стабільності – для цього потрібне релігійне виховання та впорядковане сімейне ДОЗРІВАННЯ (13-16 РОКІВ) Зараз хлопці ті дівчата швидше дозрівають, але душевне дозрівання Відчуття самотності – особливо у хлопців це призводить до небажання жити, але Почуття – нижчі почуття – втома, вищі почуття – релігійність, почуття честі, У вихователя є два завдання – запобігати і лікувати. Потрібно запобігати моральним РІЗНИЦЯ У ВИХОВАННІ І Виховання хлопцівТреба їх любити, бути терпеливими до них, слідкувати ІІ Виховання дівчатНе треба завантажувати їх логічними думками, зважати передусім на виховання ІІІ Виховання однакове для хлопців і дівчатОднаковим у вихованні хлопців і дівчат
Слайды презентации

Слайд 2 ДИТИНСТВО (1-7 РОКІВ)
немовля (о місяців – 1 рік)

ДИТИНСТВО (1-7 РОКІВ)немовля (о місяців – 1 рік) – перші три

– перші три місяці є дуже важкими, треба годувати

материнським молоком, дбати про чистоту.
малятко (1-3 роки) – дитина починає ходити, до кінця другого року дитина повинна виказувати свої потреби, до кінця третього року в дитини виростають усі зуби.
вік підготовчо-шкільний (4-7років) – дитина вже рухається самостійно, але не має досвіду. Цей вік називається ігровим. Після шести років виростають постійні зуби, тому в харчуванні повинно бути багато вітамінів і мінералів.

Слайд 3 Розумовий розвиток
Дитина живе лише цим часом. Коло двох

Розумовий розвитокДитина живе лише цим часом. Коло двох років починає щось

років починає щось говорити, не розуміючи слів. Починає думати

: “Чому?”, “Навіщо?”. Згодом говорить і розуміє. Пробуджується релігійна цікавість. До семи років дуже швидко розвивається, але є пасивною. Йде розвиток уяви і мислення (казки).
 
Розвиток волі і зусилля
Перша воля – інстинкти – це головна суть життя немовляти. В 3-4 роки дитина показує свої погані нахили (впертість, брехня – вигадана чи свідома, перше “ні”). До семи років розвиток хлопців і дівчат істотно не різниться.

Слайд 4 ДРУГЕ ДИТИНСТВО (7-14 РОКІВ)
шкільний (7-10 років) – період,

ДРУГЕ ДИТИНСТВО (7-14 РОКІВ)шкільний (7-10 років) – період, коли починають йти

коли починають йти до школи чи спокійний період.
переддозрівання (10-13

років) – неспокійний період. Дитина відкривається назовні і вона звертає увагу на те, що є навколо, не любить роздумувати про саму себе, всім захоплюється і все бере як досвід, все сприймає.

Слайд 5 Егоїзм є характерною рисою – під словом “добро”

Егоїзм є характерною рисою – під словом “добро” розуміють добро лише

розуміють добро лише для себе.
В цей період діти неспокійні,

мають багато енергії, тому потрібно їх чимось зайняти. Хлопці люблять, коли їм дають відповідальні завдання, в них сильна фантазія, але слабка воля. Можуть прагнути зробити щось незвичайне (піти здому, …)
Почуття. Бувають контрасні, не є конкретні і постійні, є відбитком зовнішнього. В дівчат сміх і плач переплітаються. Хлопці мають відчуття солідарності. Всі почуття малорозвинені, часто діти недооцінюють себе і це веде до депресії.
Найсильніші інстинкти – це рух і їжа. У хлопців бойові інстинкти – хочуть бути героями, а дівчата заздрісні та ревниві, пора першого кохання до протилежної статі.

Слайд 6 Виховання
Діти потребують стабільності – для цього потрібне релігійне

ВихованняДіти потребують стабільності – для цього потрібне релігійне виховання та впорядковане

виховання та впорядковане сімейне життя. Потрібно слідкувати за здоров”ям,

піклуватися про тіло. Великий вплив має школа.
Потрібно дати основи релігійно-морального життя. Думки переважають над фантазіями, а активність над пасивністю. Потрібна рівновага між працею і відпочинком. Потрібно вести дітей до самостійності. В цей період не можна їм лише наказувати, їх послух має бути добровільний, більш внутрішнім, ніж зовнішнім. Потрібно вчити про молитву, євхаристію. Опанування самих себе, вміти жертвуватись. На розвиток мають вплив гени, але не основний.

Слайд 7 ДОЗРІВАННЯ (13-16 РОКІВ)
Зараз хлопці ті дівчата швидше

ДОЗРІВАННЯ (13-16 РОКІВ) Зараз хлопці ті дівчата швидше дозрівають, але душевне

дозрівають, але душевне дозрівання приходить раніше від тілесного, але

може бути і навпаки. В сучасності якраз переважає другий варіант. Як наслідок раніше з'являється зацікавленість одне в одному. Діти в цей період вже не є дітьми, але ще не є дорослими.
 
Проявляється власне “Я” – починає більше зосереджуватись на собі і це спричиняє надмірну мрійливість. Треба чимось зайняти дитину і не дозволяти задовго засиджуватись над книжкою. Діти прагнуть чимось відрізнятись (одягом, мовою …), дуже люблять критикувати і з того не треба робити проблеми. Дуже непевні самі в собі вважають, що батьки не розуміють їх найбільше. Потрібно шанувати дитину і залишити їй певну самостійність і особисту моральну відповідальність. Не треба критикувати її і читати моралі. На всі вибрики треба відповідати спокоєм.

Слайд 8 Відчуття самотності – особливо у хлопців це призводить

Відчуття самотності – особливо у хлопців це призводить до небажання жити,

до небажання жити, але зараз частіше дівчата закінчують життя

самогубством. Потрібно вміти їх вислуховувати. Інстинктивно дитина шукає когось, хто б міг її доповнити і результатом є ідеалізація якоїсь особи. Шукає друга, кому б розказала все і довірилась. Першою між хлопцем і дівчиною має бути духовна любов.
Здібність пізнання – здібність нижчого пізнання – через очі, жива фантазія. Інтенсивна пам”ять і увага. Вища здібність пізнання – вживають довгі фрази, мають бажання знати все, зацікавленість у релігії, філософії.

Слайд 9 Почуття – нижчі почуття – втома, вищі почуття

Почуття – нижчі почуття – втома, вищі почуття – релігійність, почуття

– релігійність, почуття честі, краси, любові.
Зусилля - нижчі зусилля

– інстинкт їжі, статевий інстинкт, у дівчат з”являється сором”язливість до статевого інстинкту, у хлопців проявляється бойовий інстинкт, інстинкт подорожування. Характерним є написання поезії і виписування думок з книжок. Вищі зусилля –потрібно тренувати волю.

Слайд 10 У вихователя є два завдання – запобігати і

У вихователя є два завдання – запобігати і лікувати. Потрібно запобігати

лікувати. Потрібно запобігати моральним падінням, а для того треба

поглиблювати особисте моральне життя (часте причастя), тренуватися в самоопануванні (часта молитва, реколекції).
Три ласки, які треба просити в Діви Марії:
а) щоб ніколи не зробити тяжкого гріха
б) щоб вона допомогла зберегти чесноту чистоти
в) просити ласку вічного спасіння

Слайд 11 РІЗНИЦЯ У ВИХОВАННІ
 
І Виховання хлопців
Треба їх любити, бути

РІЗНИЦЯ У ВИХОВАННІ І Виховання хлопцівТреба їх любити, бути терпеливими до них,

терпеливими до них, слідкувати за вихованням розуму, волі, дисципліни.

Виховувати їх релігійне життя (більш тривалим і глибоким). Виховання волі допоможе їм у майбутньому життя, бо воно вимагає самостійності. Треба старатися, щоб не зламати їхньої жвавості. Потрібно вчити хлопців бути джентельменами.

Слайд 12 ІІ Виховання дівчат
Не треба завантажувати їх логічними думками,

ІІ Виховання дівчатНе треба завантажувати їх логічними думками, зважати передусім на

зважати передусім на виховання почуттів. Найбільш виховним засобом є

здорове релігійне життя – дає силу в життєвих труднощах. Треба плекати любов до порядку, ввічливості, скромності. Вчити приховувати свої почуття. Треба бути уважним у карах, треба комбінувати лагідність і строгість.

  • Имя файла: perіodi-u-rozvitku-molodі.pptx
  • Количество просмотров: 80
  • Количество скачиваний: 0