Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Музична скарбниця

Презентация на тему Музична скарбниця, из раздела: Педагогика . Эта презентация содержит 18 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Прилучаємось до музичної скарбниціПрограма виховання і навчаннядітей від двох до семи років“ДИТИНА”Підготувала “ДИТИНА” програма виховання і навчання дітей від двох до семи років Автори розділу “Прилучаємось до музичної скарбниці”Шевчук Антоніна Семенівна, доцент кафедри теорії і Основні завдання музично-естетичного  розвитку дошкільників Умови  успішної педагогічної роботи Зміст музично-педагогічної роботи з дітьми Форми організації музичного виховання дошкільників (Методичні рекомендації до Програми “Дитина” ) Поради вихователям щодо створення  у повсякденні можливостей У родинному коліРекомендації завершального підрозділу Програми «У родинному колі» пропонується розробити у Успіхів і натхнення, шановні колеги!  		“Музичний керівник і вихователь, організовуючи музично-педагогічний

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1
Текст слайда:

Прилучаємось до музичної скарбниці

Програма виховання і навчання
дітей від двох до семи років
“ДИТИНА”


Підготувала
Музичний керівник ДНЗ №60
Сороколат Н.Г.


Слайд 2
Текст слайда:

“ДИТИНА” програма виховання і навчання дітей від двох до семи років Київ - 2013


Слайд 3
Текст слайда:

Автори розділу “Прилучаємось до музичної скарбниці”

Шевчук Антоніна Семенівна, доцент кафедри теорії і методики музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.

Левченко Любов Лаврентіївна, викладач кафедри теорії і методики музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.


Слайд 5
Основні завдання музично-естетичного  розвитку дошкільників
Текст слайда:

Основні завдання музично-естетичного розвитку дошкільників


Слайд 7
Умови  успішної педагогічної роботи
Текст слайда:

Умови успішної педагогічної роботи


Слайд 9
Зміст музично-педагогічної роботи з дітьми
Текст слайда:

Зміст музично-педагогічної роботи з дітьми


Слайд 14
Форми організації музичного виховання дошкільників (Методичні рекомендації до Програми “Дитина” )
Текст слайда:

Форми організації музичного виховання дошкільників (Методичні рекомендації до Програми “Дитина” )


Слайд 15
Текст слайда:

Поради вихователям щодо створення у повсякденні можливостей заохочення дітей до музичного досвіду дорослих та виявлення і підтримки дитячої самостійності у музичних діях (Методичні рекомендації до Програми “Дитина”, “Музика з нами” ст. 310-317 )


Слайд 17
Текст слайда:

У родинному колі

Рекомендації завершального підрозділу Програми «У родинному колі» пропонується розробити у вигляді папки-пересувки або скористатися ними під час батьківських зборів, індивідуальних бесід з батьками.
Програма «Дитина» ст.475


Слайд 18
Текст слайда:

Успіхів і натхнення, шановні колеги!

“Музичний керівник і вихователь, організовуючи музично-педагогічний процес на гуманістичних засадах, можуть бути впевненими, що їхні вихованці зможуть успішно розвиватися не лише музикально, а й у широкому особистісному, культурному, загальнолюдському аспектах”
Програма виховання і навчання
дітей від двох до семи років
“ДИТИНА”