Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Прекрасна Весна

Презентация на тему Прекрасна Весна, из раздела: Окружающий мир . Эта презентация содержит 4 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Прекрасна Весна  Ясніковського Сергія5-Б класу Що з Весною настає.Сніг у полі ростає.А чому то так буває.Сонце його Мабуть недарма є на світі троянди ,їм місце всаду,на веранді як символ Недавно ще гула метелиця, Кругом лежав біленький сніг, А вже барвінку листя

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1
Прекрасна Весна  Ясніковського Сергія5-Б класу
Текст слайда:

Прекрасна Весна

Ясніковського Сергія
5-Б класу


Слайд 2
Текст слайда:

Що з Весною настає.
Сніг у полі ростає.
А чому то так буває.
Сонце його пригріває.
Що ж синіє на Землі.
Ніжні проліски ніжні.
А що пнеться з-під листа.
То травичка виростає.
А на полем що бринить.
Любий жайворон дзвенить.

Весняні Квіти


Слайд 3
Текст слайда:

Мабуть недарма є на світі троянди ,їм місце всаду,на веранді як символ кохання, як символ надії, Захоплюють манять, занурюють в мрії,Такі вони різні,такі досконалі,Як символ розпусти,Як символ морлі.

Весняні Троянди


Слайд 4
Текст слайда:

Недавно ще гула метелиця, Кругом лежав біленький сніг, А вже барвінку листя стелиться,Зеленим килимом до ніг. Воно під снігом і під кригою, Всю зиму зелень беригло.І перше стрілося з відливою, Зустріло сонечко і тепло.

Барвінок