Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Чудотворні ікони та цілющі молитви

Чудотворна ікона Матері божої Неустанної Помочі Ікону Матері Божої Неустанної Помочі вважають найчудотворнішою у світі. Цей образ написаний у традиції візантійського обряду Східної Церкви. За переказами , ікону написав святий
Чудотворні ікони та цілющі молитвиВиконала учениця 9 класу Крупа Надія Чудотворна ікона  Матері божої Неустанної Помочі Белзька(Ченстоховська) чудотворна ікона Божої Матері      Белзька чудотворна Почаївська чудотворна ікона  пресвятої Богородиці      Історія Чудотворна ікона  Пресвятої Богородиці ”Цілителька”      Ікона Чудотворна ікона  Матері Божої “Годувальниця”      Історія Чудотворний образ  Розп’яття у Глинянах     На Святвечір,6 Рудківська чудотворна ікона  Пресвятої Богородиці   Згадана ікона потрапила до Гошівська чудотворна  ікона Пресвятої Богородиці      Історія Зарваницька чудотворна ікона  Пресвятої Богородиці      Зарваниця Галицька чудотворна ікона  Пресвятої Богородиці в Крилосі Страдецька чудотворна ікона  Пресвятої Богородиці ”Нерушима Стіна” Самбірська чудотворна  ікона Пресвятої Богородиці   Цю ікону в іконографії
Слайды презентации

Слайд 2 Чудотворна ікона Матері божої Неустанної Помочі

Чудотворна ікона Матері божої Неустанної Помочі   Ікону Матері Божої

Ікону Матері Божої Неустанної Помочі вважають

найчудотворнішою у світі. Цей образ написаний у традиції візантійського обряду Східної Церкви. За переказами , ікону написав святий євангелист Лука, відтворивши на ній справжні риси Божої Матері. Україна має лише одну чудотворну копію ікони Матері Божої Неустанної Помочі. Ця копія прикладена до оригіналу в Римі і знаходиться в Тернополі.
Почитають згадану ікону не лише в Римі, але й по всьому світу:в Ірландії, Шотландії,Бельгії і навіть в Африці та Австралії. Багато великих церков Європи, Америки та Азії носять ім’я Матері Божої Неустанної Помочі.

Молитва
О Мати Неустанної Помочі! Оце клячить у Твоїх стіп нужденний грішник, що шукає в Тебе опіки й всю надію на Тебе покладає. А Мати милосердя, змилосердися надо мною! Чую, що всі називають Тебе захистом і надією грішників. Будь же мені захистом, будь моєю надією. Поможи мені ради любові Ісуса Христа. Подай руку нужденному грішникові, що Тобі поручається і віддається назавжди на Твою службу. Благословлю Бога й подяку Йому складаю за те, що в Своїм милосердю натхнув мене великим довір'ям до Тебе: це довір'я уважаю запорукою свого вічного спасіння. Признаю, що, як давніше я так часто грішив, то це було тому, що я не шукав у Тебе захисту. Знаю, що з Твоєю поміччю переможу, знаю, що мені поможеш, якщо Тобі це поручу, боюся тільки, щоб у небезпечних спокусах я не занехав Тебе взивати і через те сам не спричинив своєї загибелі. Прошу Тебе отже й всім серцем благаю, щоб у всіх підступах пекла я завжди шукав у Тебе захисту і кликав: Маріє, ратуй мене! Мати Неустанної Помочі, не дозволь, щоб я втратив Бога. Амінь.


Слайд 3 Белзька(Ченстоховська) чудотворна ікона Божої Матері

Белзька(Ченстоховська) чудотворна ікона Божої Матері   Белзька чудотворна ікона –

Белзька чудотворна ікона – одна з найвідоміших і

найшанованіших святинь Центральної Європи. Через темний відтінок обличчя також відома як “Чорна Мадонна”.
В Україну чудотворний образ з великими почестями приніс галицько-волинський князь Лев Данилович і помістив у Белзькому замку. Згодом, при завоюванні Західної України поляками, чудотворна ікона дісталася польському правителеві Владиславу Опольському і була вивезена до польського міста Ченстохови на Ясну гору.

Молитва
О Мати Божа Ченстоховська, Ти все знаєш про мене, про моє недосконале життя. Моє серце тужить за тобою. Ти – остання надія для нас, грішних.
Благаю Тебе: не покидай мене в самотності життя, допоможи мені відкинути гріхи, навчи мене всім серцем сприймати слово Боже і жити ним. Амінь.


Слайд 4 Почаївська чудотворна ікона пресвятої Богородиці

Почаївська чудотворна ікона пресвятої Богородиці   Історія Почаївської чудотворної ікони

Історія Почаївської чудотворної ікони Пречистої Діви Марії

починається наприкінці ХVI ст. – в 1597 р. Саме в цьому році ікона прославилася першим чудом, зціливши незрячого. Одне з найславніших чудес сталося 23 липня 1675 р. Це була чудесна оборона Почаївського монастиря і церкви під час нашестя турків і татар. У найкритичніший момент нападу на обителів Небо розкрилося, Матір Божа явилася над монастирською церквою і розпростерла білий омофор. Турки відступили. На пам’ять цього чудесного врятування Почаївського монастиря була складена прекрасна пісня подяки: «Ой зійшла зоря вечоровая, над Почаєвом стала…»

Молитва
О Всехвальна Мати, Царице Неба і землі! Ми прибігаєм до Твоєї Почаївської чудотворної ікони і благаєм: покрий нас покровом Свого милосердя, визволи нас і приспіши нашому народові день слави. Амінь.


Слайд 5 Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці ”Цілителька”

Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці ”Цілителька”   Ікона Божої Матері “Цілителька”

Ікона Божої Матері “Цілителька” відома в багатьох

християнських країнах. Історія, змальована на цій картині-іконі зцілення, є такою: Вінкентія Бульвінського з постелі недуги підняла Пресвята Богородиця, помазавши хворого вологою, що з’явилася на ЇЇ груді. Після цього страдник, звільнившись у чудесний спосіб від смертельної хвороби, піднявся з ложа і відразу поспішив до церкви. Тим він вельми здивував парафіян, які вважали ,що він, страждаючи від тяжкої недуги,лежить удома, прикутий до ліжка. Тож молімось до Матері Божої “Цілительки”,надіючись на Її швидку допомогу.

Молитва
Пречиста Твоя ікона, Богородице Діво, - духовні ліки для усього світу, її цілуємо, і почитаємо, й поклоняємося, благодать зцілень приймаючи від неї.
Небесна Заступнице, наша Надіє і Розрадо, змилосердившись, Ти виявила знамення любови й зцілила страдника від невиліковної недуги, просимо Тебе, подай руку порятунку хворому(їй) (ім’я). Зглянься над ним (нею) немічним (ою), піднеси його(її) з постелі недуги, аби міг (могла) славити ім’я Господнє нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.


Слайд 6 Чудотворна ікона Матері Божої “Годувальниця”

Чудотворна ікона Матері Божої “Годувальниця”   Історія цієї чудотворної ікони

Історія цієї чудотворної ікони пов’язана з іменами

трьох великих святих: преподобного Сави Освяченого, святителя Сави Сербського та преподобного Гавриїла Антонського. Ікона є одним з найшанованіших образів Пресвятої Богородиці. Прославилася багатьма чудами. До “ Годувальниці” звертаються матері з молитвами-благаннями про дар грудного вигодовування та в інших родинних потребах.

Молитва
О Мати Сина Божого! Змилосердися над батьками дітей людських і над немічними людьми Твоїми. Хвороби наші скоро зціли, сум та скорботу нашу полегши, не зневаж сліз та ридань рабів Твоїх. Почуй мене, що перед іконою Твоєю в день скорботи припадаю, і в день радости та визволення прийми вдячну похвалу серця мого. Вознеси моління мої до Престолу Сина Твого і Бога нашого, щоб Він змилосердився над гріхами та немочами нашими і збільшив милість Свою на тих, що знають ім’я Його. Щоб ми і діти наші славили Тебе, милосердну Заступницю і вірну Надію роду нашого, на віки вічні. Амінь.


Слайд 7 Чудотворний образ Розп’яття у Глинянах

Чудотворний образ Розп’яття у Глинянах   На Святвечір,6 січня 1936

На Святвечір,6 січня 1936 р.Б., в старовинній церкві

Успення Пресвятої Богородиці у Глинянах (Львівщина) сталося диво: запрестольна ікона Ісуса Христа почала переливатися світлом та в чудесний спосіб, без будь-якого людського втручання, оновилися. Зчорніле тло давнього образа засяяло, немов нове. Відтоді й до нині біля оновленої святині отримують численні ласки та дивовижні зцілення. Чудо відновлення ікони підтвердило кілька духовних комісій.

Молитва
Отче Святий, Лікарю душ і тілес, Ти послав Сина Свого Єдинородного, Господа нашого Ісуса Христа, з Неба Твою зцілюючу силу терпеливо переносити недуги як випробування в любові до Заповідей Твоїх святих, діткнися тіла, згаси гарячку, вгамуй страждання і всяку неміч приховану і явну.
Підніми нас з постелі немочі, болісти і з ложа страждань. Цілими й повносилими даруй нас Церкві Твоїй, щоб ходили ми стежками Заповітів Твоїх і удостоїлися Царства Небесного.
Амінь.


Слайд 8 Рудківська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці
Згадана

Рудківська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці  Згадана ікона потрапила до Рудок

ікона потрапила до Рудок 1612 р. Її подарував місцевим

жителям дідич Чурило. Він знайшов дивом уцілілу ікону на згорищі битви з татарами. Згодом розійшлася слава про чудотворність образа, багато людей отримали від цієї святині ласку зцілення, 2 липня 1921 р. відбулося урочисте коронування ікони. В 1995 р. до Рудок привезли копію чудотворної ікони і там її коронували.

Молитва
О Пречиста Діво , Богородице, надіє всіх християн! Не відвертайся від мене грішного, бо я непохитно надіюся на твоє милосердя. Погаси в мені полум’я багатьох пристрастей моїх, запали моє жорстоке серце і мій холодний розум любов’ю до виконання Заповітів Сина Твого і Бога нашого. Викорени, Пречиста, з мого серця безнадійність, недбайливість, лінощі та безглуздя, всі темні й блудні думки та наміри. Зціли, Владиче, мої тяжкі духовні й тілесні рани, не допусти, щоб зло перемогло в мені. Бо Ти єси благословенна на всі часи.
Амінь.


Слайд 9 Гошівська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці

Гошівська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці   Історія чудотворної ікони Матері

Історія чудотворної ікони Матері Божої в Гошеві

походить із ХЛІІІ ст. Перше чудесне оздоровлення з ласки Гошівської Богородиці сталося 5 серпня 1737 р.Б. У той день у молитві перед цим образом прозріла сліпа донька дідички Катерини Хаєцької. Того ж року Митрополит Атаназій Шептицький після опитування свідків визнав і проголосив ікону Божої Матері благодатною – чудотворною. Згідно з монастирським літописом, відбулися сотні чудесних оздоровлень на Ясній Горі в Гошеві.

Молитва
О, Пречиста Діво Маріє, Царице Карпатського краю! Схиляю голову перед Твоєю чудотворною іконою у святому храмі на Ясній Горі, всім єством своїм вбираючи струмені благодаті, складаю щиру молитву Тобі. Заступнице людського роду, будь милосердна до нас, грішних. Пробуди мою душу для безмежної любові Ісуса і дай мені ласку пізнати її всім своїм серцем. О Мати Божа і наша Мати! Не покидай нас впродовж всього життя, благослови нас, наших батьків і дітей, наші родини, всю Україну і кожну людину, яка просить Твого благословення. Пречиста Богородице, Мати Ісуса, сяйвом Ясної Гори очисти мою душу від усякої нечисті, відверни мене від гріха та охорони від спокуси. Уповаю на Тебе, дякую Тобі, прошу Тебе: прости мої гріхи. Дай сили прийняти милість і славити Тебе по всі віки. Амінь.


Слайд 10 Зарваницька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці

Зарваницька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці   Зарваниця – Свята Земля

Зарваниця – Свята Земля України, один із

найбільших паломницьких центрів у світі. А прославився цей Подільський край чудотворною іконою, яка походить з ХІІ-ХІІІ ст. Зарваницька ікона Матері Божої є однією з найдавніших в Україні. Молячись перед цим чудотворним образом, одержала дар зцілення сотні, тисячі людей, ще від теребовлянського князя Василька – аж до сьогодення.

Молитва
(уклав Митрополит Анатазій Шептицький у 1742 р.Б.)
Ти достойна найбільшої честі, Ти наповнена Божими ласками, Ти, Царице неба і землі! Оце недужі через Твоє посередництво дістають здоров"я, пригноблені горем удаються до Тебе й зазнають полегші; всі, що Тебе в молитвах почитають і Твого покрова шукають, осягають у Тебе ласки. За приміром тих і я, недостойний ( на ) та розкаяний ( на ), удаюся до Тебе, Пречиста, в надії на Твоє милосердя й Твою благодать. Подай мені, як і іншим грішникам, на цьому місці Твого вдоволення поміч і заступися за мене, недостойного
( ну), перед Твоїм Єдинородним Сином, Господом моїм Ісусом Христом, щоби справедливий свій гнів за мої прогрішення перемінив у милосердя і відпущення. Не дай мені загинути в моїх гріхах, а Ти яко джерело ласки подай багатство цієї ж ласки мені, прохаючому ( чій ): дай грішному( ній), котрий ( а ) Тя молить, в імені Сина Твого Єдинородного, щоби я, удостоївшись Твоєї любові, міг ( ла) з Тобою Його славити на вічні віки.
Амінь. 


Слайд 11 Галицька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці в Крилосі

Галицька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці в Крилосі   “За народними

“За народними переказами, цю чудотворну

ікону привезли до галича з Константинополя в середині ХІІ ст. Галицький князь Ярослав Осмомисл подарував її до Успенського собору і 1157 р. Під час турецько – татарської навали згаланий храм було спалено, але ікона вціліла. Її знайшли поблизу Крилоса . У 1707 р. єпископ Йосип Шумлянський ікону проголосив чудотворною. 28 серпня 2006 р. Глава УГКЦ Блаженніший Патріярх Любомир Гузар коронував Крилоську чудотворну ікону, яка стада Покровителькою всього Галицького краю.

Молитва
Згадай, о Всемилостива Діво Маріє, що від віків не чувано, щоби той, хто прибігав під твій покров чи просив у Тебе помочі, чи молив про заступництво, був не вислуханий. У тім упованні і я удаюся до Тебе, Діво понад усі діви й Мати моя, приходжу і стаю перед Тобою та, каючись у своїх гріхах, прошу: “Мати Слова, не погорди словами моїми, а послухай їх ласкаво і вислухай. ”
Амінь. 


Слайд 12 Страдецька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці ”Нерушима Стіна”

Страдецька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці ”Нерушима Стіна”   У 1243

У 1243 р.Б. під час

спустошливого набігу татарського війська на Страдч у монастирських печерах загинуло від задушливого диму майже 2000 людей. Голосні ридання мучеників у печерах почули Небеса – зійшла на Страдецьку гору Пресвята Богородиця і промовила до нападників: “Не руш, стіна!”. Потім омофором сповила душі страстотерпців і піднесла до Неба. Страдецька ікона Матері Божої прославилася численними чудами. Про це довідуємося з парафіяльного літопису.

Молитва
О Пресвятая Мати Спасителя нашого на чудотворній іконі Страдецькій, плекай життя Боже в душі моїй. Знаєш Єси, Розрадо Вірная, всі муки, терпіння наші й біль од них, Сама бо терпіла від Вифлеему до Голгофти. Тільки Ти можеш наблизити нас у Дусі Святому до Сина Свого, а від Сина  до Отця, у Бозі віднайдемо мир істинний. Будь же нам знаком надії непереможної і потіхи материнської, а по закінченні життя земного випроси в Сина Свого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб прийняв мене й ближніх моїх до Небес Найчистіших во славі Його. Простягни, Всеблагая Мати Страдецькая, Свою руку помічную і вислухай мене (прохання), бо в Тобі єдиную Заступницю маю.  Амінь


  • Имя файла: chudotvornі-іkoni-ta-tsіlyushchі-molitvi.pptx
  • Количество просмотров: 115
  • Количество скачиваний: 0