Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Марк Нау мович Берне с Радянський кіноактор і співак

Презентация на тему Марк Нау мович Берне с Радянський кіноактор і співак, из раздела: Обществознание . Эта презентация содержит 11 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Слайды и текст этой презентации Открыть в PDF

Слайд 1
Текст слайда:

Марк Нау́мович Берне́с

Радянський кіноактор і співак

План


Слайд 2
План
Текст слайда:

План


Слайд 3
ПланМолоді роки МаркаКіномистецтвоМузичне мистецтвоДружини БернесаНародний артист РРФСРМарк Бернес увінчаний назавжди!План
Текст слайда:

План

Молоді роки Марка
Кіномистецтво
Музичне мистецтво
Дружини Бернеса
Народний артист РРФСР
Марк Бернес увінчаний назавжди!

План


Слайд 4
Молоді роки МаркаМарк Нейман народився в Ніжині у сім'ї службовця артілі зі
Текст слайда:

Молоді роки Марка

Марк Нейман народився в Ніжині у сім'ї службовця артілі зі збирання утильсировини. Коли хлопцеві було п'ять років, родина переїхала до Харкова. Тут він у 1929 р. закінчив театральні курси, працював у драматичному театрі, взявши собі псевдонім «Бернес». У 17 років поїхав з дому, сподіваючись знайти акторську роботу. Працював у московських театрах (у тім числі в Малому та Большому театрах) статистом.

План


Слайд 5
КіномистецтвоЗ 1935 р. знімався в кіно. Став особливо популярним після виконання ролей
Текст слайда:

Кіномистецтво

З 1935 р. знімався в кіно. Став особливо популярним після виконання ролей Кохужарова в фільмі «Винищувачі», де заспівав пісню «Улюблене місто», та Дзюбіна у фільмі «Два бійці», в якому з дивовижною задушевністю та простотою виконував пісні «Темна ніч», а також хара́ктерну, стилізовану під одеську «Шаланди».

План


Слайд 6
Музичне мистецтвоОдними з найвідоміших його піснів є: «Журавлі» Одними з найвідоміших його
Текст слайда:

Музичне мистецтво

Одними з найвідоміших його піснів є: «Журавлі» Одними з найвідоміших його піснів є: «Журавлі» (муз. Я. Френкеля на сл. Р. Гамзатова), «Я люблю тебе, життя»Одними з найвідоміших його піснів є: «Журавлі» (муз. Я. Френкеля на сл. Р. Гамзатова), «Я люблю тебе, життя» (муз. Е. Колмановського на сл. К. Ваншенкіна), «Хмари над містом встали»Одними з найвідоміших його піснів є: «Журавлі» (муз. Я. Френкеля на сл. Р. Гамзатова), «Я люблю тебе, життя» (муз. Е. Колмановського на сл. К. Ваншенкіна), «Хмари над містом встали» (муз. і сл. П. Арманда), «Москвичі»Одними з найвідоміших його піснів є: «Журавлі» (муз. Я. Френкеля на сл. Р. Гамзатова), «Я люблю тебе, життя» (муз. Е. Колмановського на сл. К. Ваншенкіна), «Хмари над містом встали» (муз. і сл. П. Арманда), «Москвичі» (муз. А. Ешпая на сл. Е. Винокурова), «З чого починається Батьківщина»Одними з найвідоміших його піснів є: «Журавлі» (муз. Я. Френкеля на сл. Р. Гамзатова), «Я люблю тебе, життя» (муз. Е. Колмановського на сл. К. Ваншенкіна), «Хмари над містом встали» (муз. і сл. П. Арманда), «Москвичі» (муз. А. Ешпая на сл. Е. Винокурова), «З чого починається Батьківщина» (муз. В. Баснера на сл. М. Матусовського), «Якщо б парубки всієї землі» (муз. В. Соловйова-Сєдого на сл. Є. Долматовського).

План


Слайд 7
Я люблю тебя, жизньТёмная ночьШаланди полные кефалиМосквичиЖуравлиПлан
Текст слайда:

Я люблю тебя, жизнь

Тёмная ночь

Шаланди полные кефали

Москвичи

Журавли

План


Слайд 8
Дружини БернесаПерша дружина, Паола, що народила йому дочку Наташу, померла від раку.
Текст слайда:

Дружини Бернеса

Перша дружина, Паола, що народила йому дочку Наташу, померла від раку. Друга дружина, Лілія Бодрова, привела до сім'ї свого сина від першого шлюбу Жана.

План


Слайд 9
Народний артист РРФСРОтримав звання народного артиста РРФСР в 1965 г. Був нагороджений
Текст слайда:

Народний артист РРФСР

Отримав звання народного артиста РРФСР в 1965 г. Був нагороджений Сталінською премією в 1951 р., також двома орденами і медалями.

План


Слайд 10
Марк Бернес увінчаний назавжди!Помер 17 серпня 1969 р. від раку легень; похований
Текст слайда:

Марк Бернес увінчаний назавжди!

Помер 17 серпня 1969 р. від раку легень; похований на Новодівочому цвинтарі. 12 листопада 2011 року Марку Бернесу було відкрито перший пам'ятник в Україні (встановлений у Графському парку Ніжина).

План


Слайд 11
Дякую за увагу!Підготував учень 11-А класу ЗОШ I-III ст. №10 Мойсеєнко БогданНіжин 2012
Текст слайда:

Дякую за увагу!

Підготував учень 11-А класу ЗОШ I-III ст. №10 Мойсеєнко Богдан

Ніжин 2012