Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация Портрет Доріана Грея

Шлях до написання «Портрета Доріана Грея»:
«Портрет Доріана Грея» Шлях до написання «Портрета Доріана Грея»: Доріан Грей — головний герой роману. Доріан — молодий аристократ, юний красень, Лорд Генрі — це ідеолог, який розгортає перед головним героєм цілу програму Художник Безіл — втілення ідеї служіння мистецтву. Для нього немає нічого вищого Сібіла Вейн - актриса, один з найдивовижніших образів роману. До зустрічі з Доріаном
Слайды презентации

Слайд 1 «Портрет Доріана Грея»

«Портрет Доріана Грея»

Слайд 2 Шлях до написання
«Портрета Доріана Грея»:

Шлях до написання «Портрета Доріана Грея»:

Слайд 3 Доріан Грей — головний герой роману.

Доріан Грей — головний герой роману. Доріан — молодий аристократ, юний Доріан — молодий аристократ, юний красень, подібно Фаусту що вступив в угоду з дияволом, щоб зберегти свіжість, молодість і красу, в той час як вплив часу наносить свій відбиток на портрет, виконаний другом Доріана художником Безілом. Доріан любить тільки себе і свою красу. Але всі, хто стикається з ним, гинуть.

Покінчила з собою Сибілла Вейн, яка беззавітно любила Доріана. Загинули всі ті, хто не хотів побачити в красі Доріана божество і прагнув судити його вчинки з позицій суспільної моралі. Доріан Грей зневажав моральні закони. Він був занадто слабкий духовно, не мав своєї точки зору на життя і з легкістю прийняв девіз життя лорда Генрі — краса і насолода, тобто повний егоїзм.


Слайд 4 Лорд Генрі — це ідеолог, який

Лорд Генрі — це ідеолог, який розгортає перед головним героєм цілу розгортає перед головним героєм цілу програму філософії гедонізму і є втіленням філософії насолоди. Він старший за Доріана Грея на десять років. Це багатій, витончений естет, що кохається у красі й відмежовується від потворного, бридкого у житті. Прагнення не помічати нічого, крім краси, робить його не просто байдужим до всього іншого, а й цинічним. У лорда Генрі холодна душа людини, яка не має ідеалів. Пробуджуючи в Доріані бажання насолоджуватися життям за будь-яку ціну, він зовсім не замислюється над можливими наслідками такої поведінки як для самого юнака

Слайд 5 Художник Безіл — втілення ідеї служіння

Художник Безіл — втілення ідеї служіння мистецтву. Для нього немає нічого мистецтву. Для нього немає нічого вищого за малярство. У Безіла гаряче, чуйне, добре серце, яке він вкладає в кожний свій твір. Портрет Доріана Грея став його кращим творінням. Він обожнює Доріана, стає йому другом, відчуває, що почав набагато краще малювати з того часу, як познайомився із цим юнаком. Збираючись виїхати з Лондона на тривалий час, Голуорд приходить до Грея, щоб утримати його від бажання піддаватися спокусам, застерегти від такого способу життя, який потребує насолод різного роду за будь-яку ціну. Останнє відвідування будинку Грея завершилося для Безіла трагедією: Доріан, розкривши йому страшну таємницю портрета і вважаючи його винним у всіх своїх бідах, убиває художника.


Слайд 6 Сібіла Вейн - актриса, один з найдивовижніших

Сібіла Вейн - актриса, один з найдивовижніших образів роману. До зустрічі з образів роману. До зустрічі з Доріаном жила в своєму вигаданому світі, світі театру, була талановитою актрисою. Любов показала їй всю штучність її світу, де вона не жила, а тільки грала. З любов’ю в її душі пропаде талант, так як вона намагається вирватися зі світу ілюзій в світ справжній. Але саме це і призводить до її загибелі.