Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Мій улюблений кіноактор Арнольд Шварценеггер

Презентация на тему Мій улюблений кіноактор Арнольд Шварценеггер, из раздела: Культурология. Эта презентация содержит 6 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Мій улюблений кіноакторПідготував я) Арнольд Шварценеггер Цікаві факти1) Важковимовне прізвище Шварценеґґер перекладається з німецької як «чорний орач»2) Щоб не бентежити Кар'єра в кіноАрнольд Шварценеґґер з 1970 року почав фільмуватися.Перші фільми публіка сприйняла стримано,успіх прийшов
Слайды презентации

Слайд 1 Мій улюблений кіноактор
Підготував я)

Мій улюблений кіноакторПідготував я)

Слайд 2 Арнольд Шварценеггер

Арнольд Шварценеггер

Слайд 3 Цікаві факти
1) Важковимовне прізвище Шварценеґґер перекладається

Цікаві факти1) Важковимовне прізвище Шварценеґґер перекладається з німецької як «чорний орач»2) Щоб не з німецької як «чорний орач»
2) Щоб не бентежити глядачів таким складним прізвищем, Шварценеґґер починав свою кінокар'єру під псевдонімом Арнольд Стронґ (сильний)
3) У 2004 році, перебуваючи у відпустці на Гаваях, Шварценеґґер врятував людину що потопала, підплив до нього, і витягнув на берег
4) У 2004 році, перебуваючи у відпустці на Гаваях, Шварценеґґер врятував людину що потопала, підплив до нього, і витягнув на берег

Слайд 4


Слайд 5 Кар'єра в кіно
Арнольд Шварценеґґер з 1970 року почав

Кар'єра в кіноАрнольд Шварценеґґер з 1970 року почав фільмуватися.Перші фільми публіка сприйняла стримано,успіх фільмуватися.
Перші фільми публіка сприйняла стримано,успіх прийшов після «Конана-варвара»
Бодибілдер отримує ряд престижних премій, зібравши 8 номінацій у антипрем
Останні фільми Шварценеґґера «Кінець світу», «Шостий день» і «Відшкодування збитків» сприйняті критиками і глядачами досить стримано. У 2003 році виходить довгоочікуваний сиквел «Термінатор-3:Повстання машин», після якого 56-річний Арнольд йде з кіноіндустріїії «Золота малина».

Слайд 6