Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация КОЛІЗЕЙ

Колізе́й чи раніша назва Амфітеатр Флавіїв — найбільший амфітеатр Стародавнього Риму, символ імператорської могутності.Розташований у Римі, в улоговині між Есквілінським, Палатинським і Целійським пагорбами, на тому місці, де колись був ставок, що належав до «Золотого Будинку» Нерона. Вміщав близько 50000 глядачів.
КОЛІЗЕЙ Колізе́й чи раніша назва Амфітеатр Флавіїв — найбільший амфітеатр Стародавнього Риму, символ імператорської могутності.Розташований у Римі, в Будівництво цієї споруди розпочато імператором Веспасіаном після його перемог в Юдеї і закінчено у 80 р. н. е. імператором Титом, який Подібно до інших римських амфітеатрів, Амфітеатр Флавіїв в плані являє собою еліпс, Амфітеатр Флавіїв побудований з великих брил травертинського каменя, які колись були сполучені між собою Під ареною, у фундаменті внутрішньої стіни, розміщали клітки для хижаків, а ближче Колізей втратив дві третини своєї первинної маси; проте, він і понині безсумнівно «Поки Колізей стоїть» — говорили пілігрими у VIII сторіччі — «стоятиме і Рим, зникни
Слайды презентации

Слайд 1 КОЛІЗЕЙ

КОЛІЗЕЙ

Слайд 2 Колізе́й чи раніша назва Амфітеатр Флавіїв — найбільший амфітеатр Стародавнього

Колізе́й чи раніша назва Амфітеатр Флавіїв — найбільший амфітеатр Стародавнього Риму, символ імператорської могутності.Розташований у Римі, Риму, символ імператорської могутності.
Розташований у Римі, в улоговині між Есквілінським, Палатинським і Целійським пагорбами, на тому місці, де колись був ставок, що належав до «Золотого Будинку» Нерона. Вміщав близько 50000 глядачів.

Слайд 3


Слайд 4 Будівництво цієї споруди розпочато імператором 
Веспасіаном після його перемог

Будівництво цієї споруди розпочато імператором Веспасіаном після його перемог в Юдеї і закінчено у 80 р. н. е. імператором Титом, в Юдеї і закінчено у 80 р. н. е. імператором Титом, який ознаменував його відкриття влаштуванням ігор, що тривали
сто днів і коштували життя багатьом сотням гладіаторів і
5 тисячам диких звірів. Довгий
час Колізей був для
жителів Рима та гостей міста головним місцем розважальних видовищ, таких як бої гладіаторів, цькування диких звірів, морські битви (навмахії).

Слайд 5


Слайд 6 Подібно до інших римських амфітеатрів, Амфітеатр

Подібно до інших римських амфітеатрів, Амфітеатр Флавіїв в плані являє собою Флавіїв в плані являє собою еліпс, середина якого зайнята ареною і концентричними кільцями глядацьких місць, які її оточують. Від всіх споруд такого роду Колізей відрізняється велетенськими розмірами. Це найграндіозніший античний амфітеатр: довжина його зовнішнього еліпса дорівнює 524 м, довжина арени — 85,75 м, її ширина 53,62 м; висота його стін — від 48 до 50 метрів. При таких розмірах він міг вміщати в себе до 87000 глядачів.

Слайд 7


Слайд 8 Амфітеатр Флавіїв побудований з великих брил травертинського каменя,

Амфітеатр Флавіїв побудований з великих брил травертинського каменя, які колись були сполучені між які колись були сполучені між собою залізними зв'язками; для внутрішніх частин використані також місцевий туф і цегла. Глядачі входили в амфітеатр з-під арок нижнього поверху, помічених цифрами від I до LXXVI, і піднімалися до своїх місць по сходах, яких було також 76. 

Слайд 9


Слайд 10 Під ареною, у фундаменті внутрішньої стіни,

Під ареною, у фундаменті внутрішньої стіни, розміщали клітки для хижаків, а розміщали клітки для хижаків, а ближче до середини арени виявлено, як вже було сказано вище, безліч стін, стовпів і зведень, що підтримували арену або що служили для миттєвої появи з-під неї людей, тварин, машин і декорацій. Хоча новітні розкопки проведені більш ніж на половину всього простору арени, призначення багатьох з цих стін і стовпів поки що достовірно невідоме. Достовірно відомо лише, що Колізей був найбільшою фабрикою убивств в імперії.

Слайд 11 Колізей втратив дві третини своєї первинної

Колізей втратив дві третини своєї первинної маси; проте, він і понині маси; проте, він і понині безсумнівно величезний: один архітектор у XVIII сторіччі взявся приблизно порахувати кількість будівельного матеріалу, використаного на будівництво Колізею, і визначив що по цінах того часу, в 1 мільйон скудо (близько 8 млн франків). Тому Колізей спрадавна вважався за символ величі Риму.

Слайд 12 «Поки Колізей стоїть» — говорили пілігрими у

«Поки Колізей стоїть» — говорили пілігрими у VIII сторіччі — «стоятиме і Рим, VIII сторіччі — «стоятиме і Рим, зникни Колізей — зникнуть Рим і разом з ним весь світ».