Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад по истории Украины на тему Історичні пам’ятки України

Презентация на тему Презентация по истории Украины на тему Історичні пам’ятки України, из раздела: История. Эта презентация содержит 12 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Історичні  пам’ятки  України Києво-Печерська ЛавраКиєво-Печерська Лавра – православна святиня зведена за часів князя Ярослава у 1051 Національний заповідник-острів «Хортиця»Острів «Хортиця» є найбільшим островом на Дніпрі, унікальність якого в Софія КиївськаСофійський собор був зведений 1037 року. Софія разом із Києвом пережила Херсонес ТаврійськийХерсонес Таврійський – стародавнє грецьке місто-держава на території сучасного Севастополя. Херсонесу вже Заповідник  Національний  історико-архітектурний заповідник  Парк Музей “Писанка”Музей збудовано в 2000 році в м.Коломия. Центральна частина музею має Антонієві печериАнтонієві печери - унікальний підземний архітектурний комплекс ХІ – ХІХ ст. Одеський державний академічний театр  опери та балетуБудинок Одеського академічного театру опери Дякую за увагу!

Слайды и текст этой презентации

Слайд 1
Історичні  пам’ятки  України
Текст слайда:

Історичні пам’ятки України


Слайд 2
Текст слайда:

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра – православна святиня зведена за часів князя Ярослава у 1051 році монахами Антонієм і Феодосієм у печерах. В ХІ ст. Лавра стала фактично центром розповсюдження і затвердження християнства у Київській Русі. Пережила дві світові війни, радянське винищення. У 1990 р. лавру внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.


Слайд 3
Текст слайда:

Національний заповідник-острів «Хортиця»

Острів «Хортиця» є найбільшим островом на Дніпрі, унікальність якого в рідкісному поєднанні на одній території різноманітних природних комплексів – цілинних степів, байрачних та плавневих лісів, наскальної рослинності, рідкісних та зникаючих видів рослин, пам’яток геології.


Слайд 4
Текст слайда:

Софія Київська

Софійський собор був зведений 1037 року. Софія разом із Києвом пережила багато історичних подій, святиня встояла перед лихами різних епох. А 1990 року – ансамбль Софійського монастиря було занесено до Реєстру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 


Слайд 5
Текст слайда:

Херсонес Таврійський

Херсонес Таврійський – стародавнє грецьке місто-держава на території сучасного Севастополя. Херсонесу вже понад 2500 років. Руїни Херсонеса одна із найвизначніших памяток Севастополя.  У 2013 році Херсонес Таврійський був включений до списку світової спадщини ЮНЕСКО.


Слайд 6
Текст слайда:

Заповідник "Хотинська фортеця"

Хотин одне із найдавніших міст в Україні. Зведено місто було у Х ст. великим князем Володимиром. Хотин був одним із форпостів Галицько-Волинського князівства. На сьогодні Хотин є одним із найбільших міст Чернівецької області. У Хотинській фортеці було відзнято багато стрічок .


Слайд 7
Текст слайда:

Національний історико-архітектурний заповідник "Кам’янець"

Площа заповідника становить 121 га. Фортеця складається із 11 башт, кожна з яких має свою назву та історію.


Слайд 8
Текст слайда:

 Парк "Софіївка"

Площа парку становить 154,7 га на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області. Заснований парк був у 1796 році заможним польським магнатом Станіславом Потоцьким на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії, і був подарований їй на день її янгола у травні 1802 року.


Слайд 9
Текст слайда:

Музей “Писанка”

Музей збудовано в 2000 році в м.Коломия. Центральна частина музею має форму писанки висотою 14 метрів. Це єдиний у світі музей писанкового розпису.


Слайд 10
Текст слайда:

Антонієві печери

Антонієві печери - унікальний підземний архітектурний комплекс ХІ – ХІХ ст. заснований на початку ХІ ст. батьком руського чернецтва Антонієм Печерським – одним із засновників Києво-Печерського монастиря.


Слайд 11
Текст слайда:

Одеський державний академічний театр опери та балету

Будинок Одеського академічного театру опери та балету, зведений за ескізним проектом відомих віденських архітекторів Г. Гельмера і Ф. Фельнера, без перебільшення можна назвати кращим творінням цих майстрів.


Слайд 12
Дякую за увагу!
Текст слайда:

Дякую за увагу!