Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Галогени

Презентация на тему Галогени, из раздела: Химия. Эта презентация содержит 18 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Слайды и текст этой презентации Открыть в PDF

Слайд 1
Текст слайда:

Галогени


Слайд 2
До галогенів належать   Флуор F, Хлор СІ, Бром
Текст слайда:

До галогенів належать
Флуор F, Хлор СІ, Бром
Вr, Йод І і Астат At.
Це ще одна природна
родина подібних за
властивостями хімічних
елементів


Слайд 3
Галогени — найактивніші неметалиЦі елементи утворюють прості речовини, які також називаються галогенами.
Текст слайда:

Галогени — найактивніші неметали
Ці елементи утворюють прості речовини, які також називаються галогенами. Реагують майже з усіма простими речовинами, крім деяких неметалів. Всі галогени - енергійні окислювачі, тому зустрічаються в природі тільки у вигляді сполук.Вони являють собою типові неметали. За стандартних умов фтор F2 — газ, хлор Сl2 — газ, бром Вr2 — рідина, йод І2 — легкоплавка кристалічна речовина.
За здатність безпосередньо сполучатись із металами з утворенням типових солей елементи Флуор, Хлор, Бром, Йод називають галогенами, що з грецької буквально означає «солеродні» (ті, що народжують солі).


Слайд 4
Галогени взаємодіють з багатьма неметалами, у тім числі з воднем.Галогени — хімічно
Текст слайда:

Галогени взаємодіють з багатьма неметалами, у тім числі з воднем.
Галогени — хімічно активні елементи, тому в природі вони трапляються лише у складі сполук, виявляючи валентність 1.Сполуки Брому та Йоду є у воді бурових свердловин, у воді морів та деяких озер, а також у морських водоростях
Хоча активність галогенів при цьому різна, та склад продуктів реакції однаковий: утворюються газуваті сполуки — галогеноводні HF, НСl, НВг, НІ, водні розчини яких є кислотами


Слайд 5
Властивості галогенів
Текст слайда:

Властивості галогенів


Слайд 6
Історія відкриття флору У 1886 році французький хімік А. Муассан, використовуючи електроліз
Текст слайда:

Історія відкриття флору У 1886 році французький хімік А. Муассан, використовуючи електроліз рідкого фтороводороду, охолодженого до температури, - 23°C(у рідині повинен міститися трохи фториду калію, який забезпечує її електропровідність), зміг на аноді отримати першу порцію нового, газу. У перших дослідах для Анрі отримання фтору Муассан використав Муассан дуже дорогий (1852 – 1907) електролізер, виготовлений з платини і іридію. При цьому кожен грам отриманого фтору " зїдав" до 6 г платини.


Слайд 8
Історія відкриття хлору У 1774 році шведський вчений К. Шееле відкрив хлор,
Текст слайда:

Історія відкриття хлору У 1774 році шведський вчений К. Шееле відкрив хлор, який прийняв за складну речовину і назвав "дефлогістированою соляною кислотою". У 1807 році англійський хімік Гемфрі Деві отримав той же газ. Він дійшов висновку, що отримав новий елемент і назвав його " хлорин"(від " хлорос" – жовто-зелений).У 1812 році Гей-Люсеок дав газу назву хлор.


Слайд 10
Історія відкриття брому У 1825 році французький хімік А.Ж.Балар при вивченні
Текст слайда:

Історія відкриття брому У 1825 році французький хімік А.Ж.Балар при вивченні маткових розсолів виділив темно-буру рідину, яку він назвав - " мурид"(від латинського слова muria, що означає " розсіл"). Комісія Академії, перевіривши це повідомлення, підтвердила відкриття Балара і запропонувала назвати елемент Антуан Жером бромом(від " бромос", з грецького " Балар смердючий"). (1802 – 1876)


Слайд 12
Історія відкриття йоду У 1811 році французький хімік Бернар Куртуа відкрив
Текст слайда:

Історія відкриття йоду У 1811 році французький хімік Бернар Куртуа відкрив йод шляхом перегонки маткових розчинів від свого азотнокислого кальцію з сірчаною кислотою. Щоб інші хіміки могли вивчати нову речовину, Б. Куртуа подарував його (правда, дуже невелику кількість) фармацевтичній фірмі в Дижоне.Бернар Куртуа У 1813 році він вивчив цей елемент і дав йому сучасну назву. Назва "йод" походить від грецького слова "йодес" - " фіолетовий" (за кольором).


Слайд 14
Текст слайда:
Слайд 15
Історія відкриття астату У 1869 р Д.І.Менделєєв передбачив його існування і можливість
Текст слайда:

Історія відкриття астату У 1869 р Д.І.Менделєєв передбачив його існування і можливість відкриття в майбутньому (як «ека-іод"). Вперше астат був отриманий штучно в 1940 р відкритий Д.Корсоном, К.Маккензі і Е.Сегре (Каліфорнійський університет у Берклі) . Для синтезу ізотопу 211At вони опромінювали вісмут альфа-частками. У 1943-1946 роках ізотопи астату були виявлені у складі природних радіоактивних рядів. Астат є найбільш рідкісним елементом серед усіх, виявлених в природі. У поверхневому шарі земної кори завтовшки 1,6 км міститься всього 70 мг астату.


Слайд 17
’’’’ + ’’     + Ф=ГРЕБУСВідповідь:Галоген
Текст слайда:

’’’’ + ’’ +

Ф=Г

РЕБУС

Відповідь:
Галоген


Слайд 18
Презентаціюпідготував учень 8 класуТвіржанського НВКЩЕРБАТИЙ РОМАН
Текст слайда:

Презентацію
підготував учень 8 класу
Твіржанського НВК
ЩЕРБАТИЙ РОМАН