Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Добрива

Презентация на тему Добрива, из раздела: Химия. Эта презентация содержит 13 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Слайды и текст этой презентации Открыть в PDF

Слайд 1
Добрива
Текст слайда:

Добрива


Слайд 2
ВступХарчування - це основа життя будь-якого живого організму, у тому числі й рослин. Поза
Текст слайда:

Вступ

Харчування - це основа життя будь-якого живого організму, у тому числі й рослин. Поза харчуванням не можна зрозуміти сутність процесів росту і розвитку.
З погляду практичного рослинництва найважливішим засобом поліпшення харчування сільськогосподарських культур є раніше застосування органічних і мінеральних добрив. Ріст рослинної продукції визначається безліччю факторів, серед яких ведуча роль усе-таки належить добривам і особливо мінеральним, виробництво яких нарощує високі темпи.


Слайд 3
ДобриваДобрива - це неорганічні й органічні речовини, застосовувані в сільському господарстві і рибальстві для
Текст слайда:

Добрива

Добрива - це неорганічні й органічні речовини, застосовувані в сільському господарстві і рибальстві для підвищення врожайності культурних рослин і рибопродуктивності ставків. Вони бувають: мінеральні (чи хімічні), органічні і бактеріальні (штучне внесення мікроорганізмів з метою підвищення родючості грунтів).


Слайд 4
Мінеральні добриваМінеральні добрива, добуті з чи надр промислово отримані хімічні сполуки, містять основні елементи
Текст слайда:

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива, добуті з чи надр промислово отримані хімічні сполуки, містять основні елементи харчування (азот, фосфор, калій) і важливі для життєдіяльності мікроелементи (мідь, бор, марганець і ін.).
Мінеральні добрива підрозділяють на прості (одинарні, однобічні, однокомпонентні) і комплексні. Прості мінеральні добрива містять тільки одні з головних елементів харчування. До них відносяться азотні, фосфорні, калійні добрива і мікродобрива. Комплексні добрива містять не менш двох головних живильних елементів. У свою чергу, комплексні мінеральні добрива поділяють на складні, складні-змішані і змішані.


Слайд 5
Азотні добриваАзотні добрива. Виробництво азотних добрив базується не синтезі аміаку з молекулярного азоту і
Текст слайда:

Азотні добрива

Азотні добрива. Виробництво азотних добрив базується не синтезі аміаку з молекулярного азоту і водню. Азот одержують з повітря, а водень із природного газу, нафтових і коксових газів. Азотні добрива являють собою білий чи жовтуватий кристалічний порошок (крім ціанаміду калію і рідких добрив), добре розчинні у воді, чи не поглинаються слабко поглинаються грунтом. Тому азотні добрива легко вимиваються, що обмежує їхнє застосування восени як основне добриво. Більшість з них володіє високої гігроскопічністю і вимагає особливого упакування і збереження. У таблиці №1 приведені дані про склад із властивостях основних азотних добрив.


Слайд 6
По випуску і використанню в сільському господарстві найголовніші з цієї групи - аміачна селітра
Текст слайда:

По випуску і використанню в сільському господарстві найголовніші з цієї групи - аміачна селітра і сечовина, що складають близько 60% всіх азотних добрив.
Азотні добрива використовують під усі сільськогосподарські культури.


Слайд 7
Фосфорні добриваФосфор - один з найважливіших елементів харчування рослин, тому що входить до складу
Текст слайда:

Фосфорні добрива

Фосфор - один з найважливіших елементів харчування рослин, тому що входить до складу білків. Якщо азот у грунті може поповнюватися шляхом фіксації його з повітря, то фосфати - тільки внесенням у грунт у виді добрив. Головні джерела фосфору - фосфорити, апатити, вівіаніт і відходи металургійної промисловості - томасшлак, фосфатшлак. Усі фосфорні добрива - аморфні речовини, білувато-сірий чи жовтуватий кольори. Основні з них - суперфосфат і фосфоритне борошно. 


Слайд 8
ПоділПо ступені розчинності ці добрива підрозділяють на наступні групи:1) Розчинні у воді, легкодоступні для
Текст слайда:

Поділ

По ступені розчинності ці добрива підрозділяють на наступні групи:
1) Розчинні у воді, легкодоступні для рослин - суперфосфати простий і подвійний, амонізований, збагачений;
2) Важкорозчинні (не розчинні у воді і майже не розчинні в слабких кислотах), вони не можуть безпосередньо використовуватися рослинами - це фосфоритне і кісткове борошно.


Слайд 9
Фосфоритне борошноФосфоритне борошно - тонко розмелений природний фосфорит, з'єднання якого важкодоступні рослинам. Це добриво
Текст слайда:

Фосфоритне борошно

Фосфоритне борошно - тонко розмелений природний фосфорит, з'єднання якого важкодоступні рослинам. Це добриво застосовують на кислих підзолистих, торф'яних, сірих лісових грунтах, а також на деградованих і вилужених чорноземах і червоноземах.


Слайд 10
КалійКалій - необхідний елемент для рослин. В основному він знаходиться в молодих зростаючих органах,
Текст слайда:

Калій

Калій - необхідний елемент для рослин. В основному він знаходиться в молодих зростаючих органах, клітинному соку рослин і сприяє швидкому нагромадженню вуглеводів.


Слайд 11
Багато калійних добрив являють собою природні калійні солі, використовувані в сільському господарстві в розмеленому
Текст слайда:

Багато калійних добрив являють собою природні калійні солі, використовувані в сільському господарстві в розмеленому виді. Великі розробки їх знаходяться в Солікамську, на Західній Україні, у Туркменії. Відкрито поклади калійних руд у Казахстану, Сибіру.
Значна кількість хлору в багатьох калійних добривах негативно впливає на ріст і розвиток рослин, а зміст натрію (у калійній солі і сильвініті) погіршує фізико-хімічні властивості багатьох грунтів, особливо чорноземних, каштанових і солонцевих.


Слайд 12
Групи калійних добривКалійні добрива підрозділяються на три групи:1) Концентровані, що є продуктами заводської переробки
Текст слайда:

Групи калійних добрив

Калійні добрива підрозділяються на три групи:
1) Концентровані, що є продуктами заводської переробки калійних руд - хлористий калій, сірчанокислий калій, калійно-магнієвий концентрат, сульфат калію-магнію (калімагнезія);
2) Сирі калійні солі, що представляють собою розмелені природні калійні руди - каїніт, сильвініт;
3) Калійні солі, одержувані шляхом змішання сирих калійних солей з концентрованими, звичайно з хлористим калієм - 30-ти і 40%-ные калійні солі.
Як калійні добрива використовують також грубну золу і цементний пил.


Слайд 13
Дякую за увагу!
Текст слайда:

Дякую за увагу!