Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Акрил

Презентация на тему Акрил, из раздела: Химия. Эта презентация содержит 6 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Слайды и текст этой презентации Открыть в PDF

Слайд 1
Текст слайда:

Акрил


Слайд 2
Історія відкриття Акрил - розмовна назва полімерів на основі похідних акрилової та
Текст слайда:

Історія відкриття

Акрил - розмовна назва полімерів на основі похідних акрилової та метакрилової кислот і полімерних композицій з них.

Родоначальник акрилів - поліметилметакрилат - був винайдений німецькими хіміками в 1930-х роках. Він розроблявся як альтернатива склу та отримав відповідну назву - «органічне скло». Оргскло прозоре як справжнє скло, але на відміну від нього воно легке, конструктивно міцне, має низьку теплопровідність і пропускає ультрафіолетові промені.Слайд 3
ФормулаСН2=СН−СООН
Текст слайда:

Формула


СН2=СН−СООН


Слайд 4
Виробництво акрилуОргскло    Оргскло отримують двома способами: екструзією і литтям.
Текст слайда:

Виробництво акрилу

Оргскло
Оргскло отримують двома способами: екструзією і литтям. Екструзійне оргскло - отримують методом безперервної екструзії розплавленої маси гранульованого ПММА через щілинну головку з наступним охолодженням і різкою по заданих розмірах. Блочне (рос."литьевое") - отримують методом заливки мономеру ММА між двома плоскими стеклами з подальшою його полімеризацією до твердого стану.


Слайд 5
Виробництво акрилу Акрилове волокно  Виробництво структур волокон складається з наступних основних
Текст слайда:

Виробництво акрилу

Акрилове волокно
Виробництво структур волокон складається з наступних основних технологічних операцій: отримання полімеру, формування волокна мокрим або сухим методом і регенерація розчинника (здебільшого диметилформаміду і диметилацетаміду).


Слайд 6
Так як акрил простий у догляді, стійкий до побутових кислот
Текст слайда:

Так як акрил простий у догляді, стійкий до побутових кислот і розчинників, на ньому не розмножуються бактерії, він найчастіше використовується для виробництва сантехніки, фарб, герметиків, а також кухонних стільниць, мийок тощо.