Что такое findtheslide.com?

FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация, доклад на тему Презентація з географії Місце України на сучасній геополітичній карті світу.

Презентация на тему Презентація з географії Місце України на сучасній геополітичній карті світу., из раздела: География. Эта презентация содержит 15 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.

Місце України на сучасній геополітичній карті світу.Мірченко Людмила Вікторівна, вчитель географії Криворізького Покровського ліцею Геополітична карта світу – це множина геополітичних регіонів, кожний Геополітична сила держави: Геополітична сила держави: Геополітична сила держави: Геополітична сила держави: Геополітичні регіони: - Західна Європа(Німеччина, Франція, Велика Стикові геополітичні регіони: - Балто -Чорноморський (Центральна Європа); Маргинальні геополітичні регіони:- Африка на південь Місце України на геополітичній карті:стик геополітичних осей Євразії:сполучення Чорного і Сучасні геополітичні інтереси України:а) радянська ідентичність і національна ідентичність суверенної України Вектори сучасної української геополітики:а) Східний геополітичний вектор (поступовий вихід Умови вступу країни до ЄС:1. Стабільність Етапи руху України до Європи:-повне виконання Україною Фактори стримування руху України до Європи: -невідповідність розвитку демократичних інституцій і стану
Слайды презентации

Слайд 1 Місце України
на сучасній геополітичній карті

Місце України на сучасній геополітичній карті світу.Мірченко Людмила Вікторівна, вчитель географії Криворізького Покровського ліцею світу.

Мірченко Людмила Вікторівна, вчитель географії Криворізького Покровського ліцею


Слайд 2 Геополітична карта світу

Геополітична карта світу – це множина геополітичних регіонів, – це множина геополітичних регіонів, кожний з яких є територіально - політичною системою, в якій під дією цивілізаційних, історико-культурних, економіко- та політико-географічних передумов сформувалися стійкі соціокультурні, політичні та економічні зв’язки.

Слайд 3 Геополітична сила

Геополітична сила держави: держави:
а) економічна:
ресурсний, людський та економічний потенціал, зокрема політико-географічне та воєнно-стратегічне положення, наявність зовнішньо-політичних союзів, можливості отримувати стратегічні ресурси і технології.

Слайд 4

Геополітична сила держави: Геополітична сила держави:
б) мілітарна:
розміри та рівень технічної оснащеності збройних сил, потужностей і технологічних можливостей військово-промислового комплексу, участь у військово-політичних союзах або мілітарна інша підтримка.

Слайд 5

Геополітична сила держави: Геополітична сила держави:
в) «м’яка»:
здатність керівництва та інтелектуальних сил досягати бажаних цілей дипломатичним, інформаційним переконанням, пропаганди, використовуючи глибоке знання культури та історії за допомогою засобів масової інформації, науковців, працівників культури.

Слайд 6

Геополітична сила держави: Геополітична сила держави:
г) «розумна»:
використання всіх різновидів сили та опосередкованих дій (демонстрація мілітарної сили під час військових навчань, наукових досягнень у сфері озброєння чи високих технологій, застосування санкцій, ембарго, обмеження руху через кордони тощо).

Слайд 7 Геополітичні

Геополітичні регіони: - Західна Європа(Німеччина, Франція, регіони:
- Західна Європа(Німеччина, Франція, Велика Британія);
- Англо-Америка (США);
- Південна півкуля (Австралія);
- Східна Азія (Японія, Китай);
- Південна Азія (Індія).


Слайд 8 Стикові геополітичні

Стикові геополітичні регіони: - Балто -Чорноморський (Центральна регіони:
- Балто -Чорноморський (Центральна Європа);
- Середнього Сходу (Туреччина, Іран, Саудівська Аравія);
- Середземноморський (Південна Європа, Північна Африка);
- Центральна Америка та Карибський басейн (Мексика).

Слайд 9

Маргинальні геополітичні регіони:- Африка на Маргинальні геополітичні регіони:

- Африка на південь від Сахари (ПАР);
Південно-Східна Азія (Сінгапур, Індонезія, Малайзія);
Центральна Азія;
Південна Америка (Бразилія, Аргентина).

Слайд 10 Місце України на геополітичній

Місце України на геополітичній карті:стик геополітичних осей Євразії:сполучення Чорного карті:
стик геополітичних осей Євразії:
сполучення Чорного і Балтійського морів;
переміщення народів, їх взаємодія і протистояння;
розташування в центрі Європи;
історична давність освоєння території;
політичний трикутник: Росія, країни Європи і мусульманський світ.


Слайд 11 Сучасні геополітичні інтереси України:
а) радянська

Сучасні геополітичні інтереси України:а) радянська ідентичність і національна ідентичність суверенної ідентичність і національна ідентичність суверенної України -несумісні;
б) непростий перебіг внутрішніх протистоянь, пов’язаних із визначенням політичного вибору народу держави зміцнив основи єдності українців;
в) на початку ХХІ ст. Україна зробила вибір на користь світових
демократичних цінностей.

Слайд 12 Вектори сучасної української

Вектори сучасної української геополітики:а) Східний геополітичний вектор (поступовий геополітики:
а) Східний геополітичний вектор (поступовий вихід з поля впливу Росії, розширення політичних, економічних та культурних зв’язків з державами і народами світу);
б)Західний геополітичний вектор (всебічний розвиток відносин з країнами Європи, доступ до європейських ринків, участь в інтеграційних процесах);
в) Південний геополітичний вектор (розвиток відносин з країнами Причорноморя і Кавказу, а також з країнами мусульманського світу).

Слайд 13

Умови вступу країни до ЄС:1. Умови вступу країни до ЄС:
1. Стабільність установ, що гарантують демократію, верховенство закону, забезпечення прав людини, повагу та захист прав меншин. 2. Наявність діючої ринкової економіки та спроможність витримати тиск конкуренції і ринкових сил у межах ЄС. 3. Спроможність взяти на себе зобов`язання, що випливають із членства в ЄС, включаючи визнання цілей політичного, економічного та валютного союзу.

Слайд 14 Етапи

Етапи руху України до Європи:-повне виконання руху України до Європи:
-повне виконання Україною Копенгагенських критеріїв; - набуття членства у СОТ та отримання статусу країни з ринковою економікою; - створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС, що передбачено УПС; - укладення з ЄС нової рамкової угоди на розвиток угоди про партнерство і співробітництво, у якій би чітко визначалася мета співпраці, а саме — стати повноправним членом цього співтовариства; - набуття статусу асоційованого члена ЄС.

Слайд 15 Фактори стримування руху України до Європи:

Фактори стримування руху України до Європи: -невідповідність розвитку демократичних інституцій і -невідповідність розвитку демократичних інституцій і стану громадянського суспільства європейським стандартам; - низький рівень економічного розвитку; повільні темпи реформ, низький рівень ВВП і доходів на душу населення; -недосконалість нормативно-правового забезпечення підприємницької діяльності в Україні, нерозвиненість базових інститутів економіки; несприятливий інвестиційний клімат; високий рівень корупції й економічної злочинності; -непослідовність зовнішньої політики України; слабкість адміністративно-інституціонального забезпечення курсу європейської інтеграції.