Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Екстремальний туризм

Активні види відпочинку завойовують усе більшу популярність серед простих туристів. Цей вид туризму відкриває найпрекрасніші куточки світу, пропонує неймовірні можливості, але завжди пов'язаний з небезпекою, тому вимагає хорошої фізичної та психологічної підготовки.
Підготував   студент групи Т-31  Попович МирославЕкстремальний туризм Активні види відпочинку завойовують усе більшу популярність серед простих туристів. Цей вид Парашутний спортСтрибки з парашутом – незвичайний активний відпочинок і екстремальний спорт. Перший стрибок Цікаві факти1. За один стрибок з парашутом людина втрачає 2-3 кілограми ваги. Види пашутного спорту:1. Стрибки на точність приземлення – найстаріший вид парашутного спорту, 4. Фрістайл (FreeStyle) – виконання набору різних фігур у вільному падінні в СкайсерфінгЗа короткий термін набув бурхливого розвитку. Людина, що виробляє різні фігури в Історична довідкаСкайсерфінг, всупереч своїй англомовній назві ( «sky», небо + «surfing», серфінг), Цікаві фактиЕпоха експериментів в скайсерфинг не закінчилася. Іноді замість звичної дошки спортсмени Дякую за увагу!
Слайды презентации

Слайд 2 Активні види відпочинку завойовують усе більшу популярність серед

Активні види відпочинку завойовують усе більшу популярність серед простих туристів. Цей

простих туристів. Цей вид туризму відкриває найпрекрасніші куточки світу,

пропонує неймовірні можливості, але завжди пов'язаний з небезпекою, тому вимагає хорошої фізичної та психологічної підготовки.

Слайд 3 Парашутний спорт
Стрибки з парашутом – незвичайний активний відпочинок і

Парашутний спортСтрибки з парашутом – незвичайний активний відпочинок і екстремальний спорт. Перший

екстремальний спорт. Перший стрибок з парашутом – це можливість

відчути упевненість у своїх силах і довести оточенню свою сміливість. Парашутний спорт багатоликий і різноманітний: деякі види парашутизму небезпечні для життя і вимагають величезного досвіду і тривалих тренувань, а звичайні стрибки з парашутом під контролем інструктора вилікують Вас від депресії і навіть позбавлять від зайвої ваги. Досить просто стрибнути з парашутом, і 2-3 кг Вашого тіла випаруються в повітрі! Стрибок з парашутом – це шанс для парашутиста не лише випробувати почуття вільного падіння і планування під куполом парашута, але і спробувати виконати акробатичні трюки. Стрибати з парашутом можна з різних літальних об’єктів (найпоширеніший варіант – з літака), але в заздалегідь позначених або спеціально відведених для парашаютизма місцях (дроп-зонах). Стрибки з парашутом мають свої різновиди, наприклад, BASE джампінг – стрибки із статичних об’єктів (мостів, висотних будівель і ін.). Найскладнішими вважаються високогірні стрибки.

Слайд 4 Цікаві факти
1. За один стрибок з парашутом людина

Цікаві факти1. За один стрибок з парашутом людина втрачає 2-3 кілограми

втрачає 2-3 кілограми ваги. 2. Вільне падіння парашутиста триває зовсім

недовго. Наприклад, при стрибку з 4000 м увесь політ займе у людини близько 60 секунд. При цьому швидкість падіння парашутиста складає 50-60 м/сек (чи 180-200 км/год), завдяки чому екстремал може за допомогою рук і ніг вільно переміщатися в повітрі. 3. Площа найменшого безпечно приземленого парашута-крила у світі (JVX – 37) — трохи більше 3 кв. м. 4. Перший Кубок по парабалунингу пройшов в 2003 році в Криму. Спорядження для стрибків з парашутом: основний парашут, запасний парашут (на випадок відмови роботи основного парашута), спеціальний одяг для парашутного спорту (скайдайверський костюм або спортивний комбінезон проти холоду і вітру), спеціальні черевики для парашутистів (міцно утримують  гомілкостоп, захищають від вивихів і розтягувань), парашутно-мотоциклетний шолом.

Слайд 5 Види пашутного спорту:
1. Стрибки на точність приземлення –

Види пашутного спорту:1. Стрибки на точність приземлення – найстаріший вид парашутного

найстаріший вид парашутного спорту, що припускає стрибки з парашутом

точно в середину спеціально позначеного на землі круга діаметром в 100 м. Для стрибків на точність приземлення використовуються спеціальні парашути, що вимагають особливого вміння управляти куполом. 2. Індивідуальна акробатика – виконання акробатичних трюків в повітрі під час вільного падіння. Вправи на уміння управляти власним тілом у польоті називаються «класичний парашутизм». 3. Групова акробатика – побудова в повітрі максимальної кількості фігур з декількох парашутистів. Класичний варіант групової акробатики – це команди від 4 до 8 чоловік, але може бути і рекордно велике число парашутистів.

Слайд 6 4. Фрістайл (FreeStyle) – виконання набору різних фігур

4. Фрістайл (FreeStyle) – виконання набору різних фігур у вільному падінні

у вільному падінні в повітрі. Як правило оператор знімає

усі трюки на камеру. Різновиди фристайлу: Sit Flying («Польоти сидячи») і Vertical Relative Work (VRW). 5. Фріфлай (Free Fly) – виконання командою в повітрі різних фігур у вільному падінні – сама видовищна артистична дисципліна парашутного спорту. Команда з двох спортсменів (перфомерів) виконує під час вільного падіння різних фігури, а повітряний відеооператор їх знімає. Звичайний виступ команди по фріфлаю триває близько 45 секунд, а швидкість падіння перформерів може досягати 250-300 км/год за рахунок прийняття вертикальних поз.


Слайд 7 Скайсерфінг
За короткий термін набув бурхливого розвитку. Людина, що

СкайсерфінгЗа короткий термін набув бурхливого розвитку. Людина, що виробляє різні фігури

виробляє різні фігури в повітрі з дошкою (широкою закругленою

лижею, схожою на сноуборт), називається лижником. Аеродинаміка лижника дуже відрізняється від простого вільного падіння при стрибку з парашутом, тому стрибки із лижею вважаються своєрідним видом спорту Скайсерфінг — дуже видовищний вид спорту і природно він не міг тривалий час залишатися відомим лише у вузьких колах парашутного спорту. Все частіше цей вид спорту можна побачити в телевізійних заставках, рекламних роликах і у художніх фільмах.м спорту.

Слайд 8 Історична довідка
Скайсерфінг, всупереч своїй англомовній назві ( «sky»,

Історична довідкаСкайсерфінг, всупереч своїй англомовній назві ( «sky», небо + «surfing»,

небо + «surfing», серфінг), один з небагатьох екстремальних видів

спорту, що зародилися за межами США. Його батьківщиною є Франція. Засновником скайсерфінгу вважається парашутист Жоель Крусіані. У 1987 він вперше здійснив парашутний стрибок на дошці, стоячи на ній ногами (тобто в класичній позиції скайсерфера). Так, ще в середині 1960-х років американець Гері Петмор кілька разів стрибав на дошці для серфінгу. Він виконував розвороти і нескладні трюки в положенні лежачи, але всі спроби спортсмена утриматися на дошці в положенні стоячи виявилися безрезультатними. У 1980 кілька стрибків з дошками в положенні лежачи зробили парашутисти з Каліфорнії, які придумали навіть для цього спеціальну назву: ейрсерфінг (від англ. «Air», повітря).

Слайд 9 Цікаві факти
Епоха експериментів в скайсерфинг не закінчилася. Іноді

Цікаві фактиЕпоха експериментів в скайсерфинг не закінчилася. Іноді замість звичної дошки

замість звичної дошки спортсмени використовують незвичайні снаряди і пристосування,

наприклад, велосипеди, звичайні лижі та ін., Стрибають в регіонах з суворими кліматичними умовами або намагаються поєднати скайсерфинг з іншими видами екстремального спорту. Так, відомо кілька випадків, коли скайсерфінгісти здійснювали стрибки з літака над чилійськими Андами, після серії трюків в повітрі приземлялася на засніжені вершини вулканів і спускалася на дошках до їх підніжжя. Не раз уже виконувалися спільні стрибки на одній лижі двох і навіть трьох скайсерфер. Були спроби стрибати на лижі без кріплень: встояти на ній вдається лише кілька секунд. Принципове технічне нововведення останнього часу - так звані крилаті костюми (wingsuits), з якими, крім скайсерфер, експериментують і любителі бейс-джампінгу.

  • Имя файла: ekstremalniy-turizm.pptx
  • Количество просмотров: 103
  • Количество скачиваний: 0