Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Митна політика україни. Сучасність і перспективи розвитку

ВступАктуальність теми роботи полягає в тому, що митна політика сучасної держави нерозривно пов’язана з двома основними феноменами: зовнішньоекономічною політикою держави, яка охоплює широке коло суспільних відносин, та митною функцією держави, яка є організаційно формалізованою основою для
Митна політика України: сучасність і перспективи розвиткуВиконав:Студент групи М16-1сГутченко У.О.Перевірив:Корольов Ю. О. ВступАктуальність теми роботи полягає в тому, що митна політика сучасної держави нерозривно Ефективность митної політики України в умовах її членства в СОТ Зобов’язання України, 2. Внутрішня підтримка та доступ на ринок сільського господарства  Країни, що Організаційне забезпечення реалізації митної політики Державна митна служба України, як самостійна державна Основні проблеми реалізації митної політики України на сучасному етапі та шляхи їх Частиною 2 Шляхи вдосконалення національної митної політики в умовах її членства в СОТ та Принципи імплементації митного законодавства: суверенність митної політики; пріоритет захисту інтересів особистості і
Слайды презентации

Слайд 2 Вступ
Актуальність теми роботи полягає в тому, що митна

ВступАктуальність теми роботи полягає в тому, що митна політика сучасної держави

політика сучасної держави нерозривно пов’язана з двома основними феноменами:

зовнішньоекономічною політикою держави, яка охоплює широке коло суспільних відносин, та митною функцією держави, яка є організаційно формалізованою основою для митної політики. Реалізація митної функції сучасної держави вимагає виваженого та глибоко продуманого підходу до створення пріоритетів та механізмів зовнішньоекономічної діяльності, що для сучасної України першочергово пов’язане з її вступом в СОТ та Угодою про асоціацію з Європейським Союзом.

Слайд 3 Ефективность митної політики України в умовах її членства

Ефективность митної політики України в умовах її членства в СОТ Зобов’язання

в СОТ
Зобов’язання України, взяті у процесі вступу до

СОТ, що впливають на ефективність митної справи:
1.Зобов‘язання щодо зниження та зв‘язування тарифних ставок.
Україна приєдналась до низки секторальних "нульових" домовленостей про зниження ставок на такі групи товарів: сталь, іграшки, деревина, кольорові метали, фармацевтичні препарати, папір, сільськогосподарська техніка, меблі, інформаційні технології, наукове, медичне обладнання, будівельна техніка, дистильовані спирти (останнє через 3 роки після вступу), цивільна авіації (до 2010 року).

Слайд 4 2. Внутрішня підтримка та доступ на ринок сільського

2. Внутрішня підтримка та доступ на ринок сільського господарства Країни, що

господарства
Країни, що приєднуються до СОТ, відповідно до

Угоди СОТ про сільське господарство беруть на себе певні зобов’язання щодо державної підтримки сільського господарства; доступу на ринок сільськогосподарських і продоволь-чих товарів; санітарних і фітосанітарних заходів, експортної конкуренції в сільськогосподарській і продовольчій торгівлі.

Слайд 5 Організаційне забезпечення реалізації митної політики
Державна митна служба України,

Організаційне забезпечення реалізації митної політики Державна митна служба України, як самостійна

як самостійна державна структура з розвинутою інфраструктурою функціонувала з

1991 року до 24.12.2012 року, коли було прийняте рішення про об’єднання Державної податковою служби України та Державної митної служби України у єдине Міністерство доходів і зборів України, яке підпорядковувалось Кабінету міністрів України . 27.05.2014 році було прийняте рішення КМУ про реорганізацію Міністерства доходів і зборів в Державну фіскальну службу України , яка підпорядковується Міністерству фінансів України на правах окремого самостійного підрозділу (юридичної особи). Станом на 01.04.2015 року Державна фіскальна служба України структурно складається з центрального апарату та 26 головних регіональних управлінь ДФС в 25 областях України та в м. Києві (без АРК) .

Слайд 6 Основні проблеми реалізації митної політики України на сучасному

Основні проблеми реалізації митної політики України на сучасному етапі та шляхи

етапі та шляхи їх вирішення
Основною проблемою реалізації митної

політики України на сучасному етапі є імплементація в митному законодавстві до кінця 2015 року законодавчих та процедурних вимог Розділу IV "Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею" Угоди про асоціацію України та Європейського Союзу від 2014 року , згідно яких встановлюється режим "вільної торгівлі" між Україною та країнами Європейського Союзу.
Так, статею 25 Розділу IV Угоди передбачено, що "Сторони поступово створюють зону вільної торгівлі протягом перехідного періоду, що не перевищує 10 років починаючи з дати набрання чинності цією Угодою, відповідно до положень цієї Угоди та відповідно до Статті XXIV Генеральної угоди про тарифи та торгівлю 1994 року (далі – ГАТТ-1994).

Слайд 7 Частиною 2 "Скасування мит, зборів та інших платежів"

Частиною 2

передбачений комплекс заходів змін в митному регулюванні при переході

до зони вільної торгівлі України з ЄС [57].
Передусім, угода визначає термін "мито" та його застосування
("Визначення мита" – стаття 27).
"Мито" включає будь-яке мито або інший платіж, пов’язаний з імпортом або експортом товару, зокрема будь-який додатковий податок або додатковий платіж, пов’язаний з імпортом або експортом товару. "Мито" не включає:
a) платежі, еквівалентні внутрішньому податку, що стягуються згідно зі статтею 32 цієї Угоди;
b) мита, що стягуються згідно з Главою 2 ("Засоби захисту торгівлі") Розділу IV цієї Угоди;
c) збори та інші платежі, що стягуються згідно зі статтею 33 цієї Угоди.

Слайд 8 Шляхи вдосконалення національної митної політики в умовах її

Шляхи вдосконалення національної митної політики в умовах її членства в СОТ

членства в СОТ та асоціації з ЄвроСоюзом
Основними сучасними шляхами

вдосконалення національної митної політики України в умовах її членства в СОТ та асоціації і створення зони вільної торгівлі з ЄвроСоюзом є імплементація світових та європейських норм митного законодавства – це процеси наближення національного законодавства у сфері митної справи до міжнародного законодавства за допомогою методів правотворчості, планування, координації та контролю . Водночас вона є складовою інтеграції України в міжнародне економічне середовище, передумовою гармонізації законодавства із законодавством держав-членів Європейського Союзу.
Механізм імплементації міжнародних норм у національне митне законодавство – це комплекс спеціальних заходів, засобів і способів, які мають юридичний зміст і спрямовані на забезпечення впровадження норм митного законодавства. Структура механізму правового регулювання передбачає наявність елементів, що різняться метою, завданнями, функціями та змістом. За спрямованістю їх можна кодифікувати блоками: правотворчість, правозастосування, правоохоронна діяльність.

  • Имя файла: mitna-polіtika-ukraїni-suchasnіst-і-perspektivi-rozvitku.pptx
  • Количество просмотров: 87
  • Количество скачиваний: 0