Учитель: Карпицька Ірина Миколаївна
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
FindTheSlide.com - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.
Email: Нажмите что бы посмотреть
Презентация на тему Портфоліо вчителя КАрпицької І. М., из раздела: Детские презентации. Эта презентация содержит 25 слайда(ов). Информативные слайды и изображения помогут Вам заинтересовать аудиторию. Скачать конспект-презентацию на данную тему можно внизу страницы, поделившись ссылкой с помощью социальных кнопок. Также можно добавить наш сайт презентаций в закладки! Презентации взяты из открытого доступа или загружены их авторами, администрация сайта не отвечает за достоверность информации в них. Все права принадлежат авторам презентаций.
Учитель: Карпицька Ірина Миколаївна
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Моє кредо
– виростити дітей добрими, милосердними, не байдужими до чужого лиха, з активною життєвою позицією, успішних громадян, які поважають традиції українського народу і будуть патріотами рідної держави.
Кваліфікація
Освіта:
1981-1985рр. – Глухівський державний педагогічний і
нститут ім.. С. М. Сергєєва – Ценського (спеціаліст). Факультет педагогіки і методики початкової освіти, вчитель початкових класів.
Досвід роботи
1985-1987рр.
учитель початкових класів, м. Антрацит, Луганська обл.
1987 – 1989рр
інспектор з виховної роботи у районному відділі освіти, по сумісництву вчитель англійської мови Горілівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
1989р.
вчитель історії Глухівської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів ім. М. І. Жужоми
1990-1999рр
вихователь групи продовженого дня Глухівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
учитель початкових класів Глухівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
З 1999 р.
Проблема,
над якою працюю -
«Активізація пізнавальної
діяльності
молодших школярів
у навчально-виховному процесі»
Учитель – це не лише наставник,
а й помічник у процесі формування маленької особистості!
Вчителя називають
сіячем зерна добірного.
А “добірне зерно” – це міцні знання і ясний розум, чисте сумління і благородство, міцний дух і неспокійне серце, світлі помисли і працьовиті руки.
Організовуючи роботу на уроці, розумію, що треба не тільки вносити у навчальну діяльність елементи зовнішньої привабливості, а й шукати мотив радості у самому процесі навчання.
Розвивати творчість –
означає виховувати у дітей інтерес до знань, самостійність у навчанні. Маленький учень добре вчиться лише тоді, коли він переживає успіх, хоча б невеликий.
Батьки, віддаючи свою
дитину до школи, завжди з надією дивляться на вчителя,бо вірять, що він може виховати освічену, мудру, добру, чесну і працьовиту людину.