Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Проблема безпритульних тварин

Чисельність популяції бродячих тварин в основному визначається «харчовою ємкістю» конкретної території. При винищуванні собак і котів на одній ділянці, приплив корму автоматично зростає, отже, відбувається міграція тварин в даний район. І посилюється розмноження тварин, що вижили.
Проблема безпритульних тваринВиконала: Голдинська ЮліяБО-22 Чисельність популяції бродячих тварин в основному визначається «харчовою ємкістю» конкретної території. При За словами фахівців , наша країна - в списку світових лідерів за Статистика говорить про те, що щорічно люди втрачають більше 10 000 домашніх За словами Галини Савчук, речниці Центру ідентифікації тварин Київської міської державної адміністрації, Останнім часом у сільській місцевості та в умовах міста збільшився ризик зустріти Українські чиновники та комунальні підприємства, відповідальні за безпритульних собак, але вони не Коли наша держава обрала новий демократичний курс розвитку, вона автоматично зобов’язалася вжити Вирішення проблеми безпритульних тварин — це ціла система, де все взаємопов’язано. Ми Необхідною складовою у вирішенні проблеми безпритульних тварин є законодавча база. В Україні, Кримінальний кодекс Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами 1.Знущання над тваринами, що Як тільки запрацює законодавчий механізм, можна буде говорити про примусову реєстрацію і м. Київ – Товариство захисту тварин «SOS» м. Київ – Притулок для Не зважаючи на фонди та інші ідеї з метою допомоги безпритульних тварин, Дякую за увагу!
Слайды презентации

Слайд 2 Чисельність популяції бродячих тварин в основному визначається «харчовою

Чисельність популяції бродячих тварин в основному визначається «харчовою ємкістю» конкретної території.

ємкістю» конкретної території. При винищуванні собак і котів на

одній ділянці, приплив корму автоматично зростає, отже, відбувається міграція тварин в даний район. І посилюється розмноження тварин, що вижили. За даними міжнародної організації Animal ID, яка почала проводити підрахунок безпритульних тварин, найменша кількість їх у Львові - 412. Найбільше у Миколаєві – 4899.


Слайд 4 За словами фахівців , наша країна - в

За словами фахівців , наша країна - в списку світових лідерів

списку світових лідерів за кількістю бездомних собак. Джерелом появи

безпритульних тварин є викинуті собаки і коти, що загубилися, а також ті, які народилися на вулиці, тобто з самого початку бездомні. Ще однією причиною, що побічно впливає на появу бездомних тварин, є безконтрольна діяльність клубів по розведенню породистих тварин.

Слайд 5 Статистика говорить про те, що щорічно люди втрачають

Статистика говорить про те, що щорічно люди втрачають більше 10 000

більше 10 000 домашніх тварин, з них лише 20%

знаходять господаря. За словами А.Серпінської, чиновники підтверджують, що знищують 90-95% виловлених тварин.
Але як стверджують столичні чиновники, з початком реалізації Програми стерилізації безпритульних тварин - з жовтня 2007 року - бродячих псів уже не вбивають, а відловлюють і передають у притулки (один із них державний, а 4 належать громадським організаціям).

Слайд 6 За словами Галини Савчук, речниці Центру ідентифікації тварин

За словами Галини Савчук, речниці Центру ідентифікації тварин Київської міської державної

Київської міської державної адміністрації, основна проблема, через яку цього

року програма пробуксовує, це брак коштів у міському бюджеті. «На здійснення заходів зі стерилізації тварин фінансування немає. Якщо взяти динаміку за результатами впровадження, то за весь період від початку дії програми, це 2008 і перший квартал 2009 року, простерилізовано 1562 безпритульні собаки. Це показник дуже невисокий, якщо брати до уваги, скільки тварин виловлювалося за рік у місті Києві. Піковою точкою був 2002 рік, коли було виловлено і знищено 32 000 тварин».


Слайд 7 Останнім часом у сільській місцевості та в умовах

Останнім часом у сільській місцевості та в умовах міста збільшився ризик

міста збільшився ризик зустріти агресивних собак. Багато людей постраждали

від укусів розлючених тварин. Особливо непокоїть те, що більша частина потерпілих — діти. Безпритульні можуть переносити і розповсюджувати різні хвороби, зокрема, сказ. Заразившись від лисиць або інших диких тварин, собаки можуть покусати людей і заразити їх цією надзвичайно небезпечною недугою.
Безпритульні собаки можуть нападати поодинці, але, як правило, вони складають загрозу у зграях від п’яти і більше. Зграя безпритульних собак може містити в собі як безпородних дворняг, так і собак породистих, у тому числі — бійцівських порід.

Чим загрожують безпритульні тварини?


Слайд 8 Українські чиновники та комунальні підприємства, відповідальні за безпритульних

Українські чиновники та комунальні підприємства, відповідальні за безпритульних собак, але вони

собак, але вони не зацікавлені у нормальному вирішенні проблем

тварин. Це стверджує голова Всеукраїнської громадської організації захисту тварин «SOS» Тамара Тарнавська. Не зацікавлені, бо не хочуть втратити фінансування, переконує вона. «За тим стоять серйозні кошти, непрозорий їх розподіл. А тварина ж не може розповісти, що з нею відбувається.

Слайд 9 Коли наша держава обрала новий демократичний курс розвитку,

Коли наша держава обрала новий демократичний курс розвитку, вона автоматично зобов’язалася

вона автоматично зобов’язалася вжити відповідних заходів стосовно захисту безпритульних

тварин, аби на міжнародній арені не бути аутсайдером. Переломним моментом для нашої країни став вступ до Ради Європи. Саме після цього довелося доопрацьовувати чинне законодавство, тобто підганяти його під європейські положення стосовно питання безпритульних тварин.

Виправлення проблеми?


Слайд 10 Вирішення проблеми безпритульних тварин — це ціла система,

Вирішення проблеми безпритульних тварин — це ціла система, де все взаємопов’язано.

де все взаємопов’язано. Ми виділяємо основні її складові: діюча

законодавча база, чіпування та реєстрація, стерилізація, прилаштування і виховна робота. А головне — ставитись до всього з любов’ю та професіоналізмом.

Мікрочіпи базуються на здатності використовувати 64-бітовий код з 15 знаками. Він включає код країни і унікальний код ідентифікації, який не повинен бути дубльований ні в якій країні на протязі принаймні 100 років.


Слайд 11 Необхідною складовою у вирішенні проблеми безпритульних тварин є

Необхідною складовою у вирішенні проблеми безпритульних тварин є законодавча база. В

законодавча база. В Україні, на відміну від інших європейських

країн (Німеччина, Італія, Франція), вона існує лише на папері. Згідно з законом, чотирилапі прирівнюються до речей. Відповідно, на практиці покарання за жорстоке поводження з ними майже відсутнє. Хоч відповідні статті існують. У Кодексі України про адміністративні правопорушення — стаття 89, та в Кримінальному кодексі — стаття 299. Покаранням за будь-які ганебні вчинки за статтею 89 є штраф від 153 грн до 357 грн; за статтею 299 Кримінального кодексу штраф до 850 грн або ж арешт строком до 6 місяців. 850 грн — така ціна життя безневинної істоти.

Законодавча база. Реєстр та чіпування.


Слайд 12 Кримінальний кодекс Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами

Кримінальний кодекс Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами 1.Знущання над тваринами,


1.Знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із

застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, а також нацькування зазначених тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, - караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього, - караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

Слайд 13 Як тільки запрацює законодавчий механізм, можна буде говорити

Як тільки запрацює законодавчий механізм, можна буде говорити про примусову реєстрацію

про примусову реєстрацію і чіпування домашніх песиків та котів.

Ця процедура зупинить популяцію безпритульних тварин, а також нагадає майбутньому потенційному господарю про відповідальність за домашнього улюбленця. Якщо ж власник через певний час вирішить знехтувати своєю обіцянкою, то його буде чекати «неприємний сюрприз» у вигляді штрафу в особливо великому розмірі. Зокрема, в Німеччині штраф за викинутого улюбленця — 25 000 євро.

Слайд 14 м. Київ – Товариство захисту тварин «SOS»
м.

м. Київ – Товариство захисту тварин «SOS» м. Київ – Притулок

Київ – Притулок для бездомних тварин «Сіріус»
м. Київ

– КП «Притулок для тварин»
м. Львів – Притулок для бездомних тварин «Милосердя»
м. Донецьк – Притулок для бездомних тварин «ПІФ»
м. Черкаси – Притулок для бездомних тварин на базі КП «Черкаська служба чистоти»
м. Одеса – Притулок для бездомних тварин «Ковчег»
м. Запоріжжя - Притулок для тварин "Дай лапу, друг"

Притулки для бездомних тварин в Україні:


Слайд 15 Не зважаючи на фонди та інші ідеї з

Не зважаючи на фонди та інші ідеї з метою допомоги безпритульних

метою допомоги безпритульних тварин, ця проблема й досі залишається

не виправленою . Залишається сподіватися, що на тлі цілої низки інших проблем, українська влада не забуде про наших менших братів, а суспільство не буде заплющувати очі на благальні погляди вуличних чотирилапих, які, особливо, взимку потребуватимуть нашої допомоги.

Притулок – не панацея


  • Имя файла: problema-bezpritulnih-tvarin.pptx
  • Количество просмотров: 108
  • Количество скачиваний: 0