Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Космонавтика

КосмонавтикаЗагальні відомостіНепілотована космонавтика Нинішні проекти включають програму Наземний старт, Дніпро — у співробітництві з Росією, Морський старт— з США і Росією і проект Циклон-4 з Бразилією. Україна також брала участь в багатьох міжнародних науково-дослідницьких програмах, включаючи
КосмонавтикаЗагальні відомостіНепілотована космонавтика	Нинішні проекти включають програму Наземний старт, Дніпро — у співробітництві КосмонавтикаЗагальні відомості	В програмі з освоєння космосу до 2017 року Україна планує запустити
Слайды презентации

Слайд 2


Слайд 15 Космонавтика
Загальні відомості
Непілотована космонавтика
Нинішні проекти включають програму Наземний старт,

КосмонавтикаЗагальні відомостіНепілотована космонавтика	Нинішні проекти включають програму Наземний старт, Дніпро — у

Дніпро — у співробітництві з Росією, Морський старт—

з США і Росією і проект Циклон-4 з Бразилією. Україна також брала участь в багатьох міжнародних науково-дослідницьких програмах, включаючи дослідження з питань космічної біології на станції Мир, вивчення магнітосфери з міжнародною програмою Інтербол і багато інших програм, що ще раз демонструє науковий, технологічний і промисловий рівень України.

Українська космонавтика

Сучасний етап


Слайд 19 Космонавтика
Загальні відомості
В програмі з освоєння космосу до 2017

КосмонавтикаЗагальні відомості	В програмі з освоєння космосу до 2017 року Україна планує

року Україна планує запустити ще один власний супутник для

дистанційного вивчення ситуації на поверхні землі та в її надрах і відправити апарат на Місяць. За умов фінансування космічної програми на рівні 60 млн гривень ($7,5 млн) ці показники та досягнення є непоганими.
Україна бере участь в американському проекті «Antares» і будує першу ступінь ракети. Перші пуски цієї ракети можуть пройти вже 2012 року в США на космодромі Воллопс. Проте ця програма зараз не є основною для НАСА, адже Конгрес США вирішив вкласти більшу частину коштів в розробку власного ракетоносія «Ares». Крім того, з часом НАСА планує залишити ракети лише власного виробництва.

Українська космонавтика

Перспективи


  • Имя файла: kosmonavtika.pptx
  • Количество просмотров: 109
  • Количество скачиваний: 0