Что такое findslide.org?

FindSlide.org - это сайт презентаций, докладов, шаблонов в формате PowerPoint.


Для правообладателей

Обратная связь

Email: Нажмите что бы посмотреть 

Яндекс.Метрика

Презентация на тему Галілео (супутникова навігація)

Галілéо (англ. Galileo) - супутникова системи навігації Європейського Союзы и Європейського космічного агентства, - як альтернатива американскій системі GPS та російській ГЛОНАСС. Проект вартістю 10 мільярдів доларів названий на честь італійського астронома Галілео Галілея
Галілео (супутникова навігація) Скиданчук Анастасия Галілéо (англ. Galileo) - супутникова системи навігації Європейського Союзы и Європейського Європейська система призначена для вирішення навігаційних завдань для будь-яких рухомих об'єктів з Послуги Галілео Повністю розгорнута система Galileo буде складатися з 24 діючих Перший супутник системи Галілео був доставлений на Байконур 30 листопада 2005 року. Другий дослідний супутник системи Галілео GIOVE-Bбув запущений 27 квітня 2008 року та Чотири супутники «Галілео» готові до запуску Наступні чотири європейські навігаційні супутники На відміну від GPS, яка створювалася переважно у військових цілях, “Галілео
Слайды презентации

Слайд 2 Галілéо (англ. Galileo) - супутникова системи навігації Європейського

Галілéо (англ. Galileo) - супутникова системи навігації Європейського Союзы и

Союзы и Європейського космічного агентства, - як альтернатива американскій

системі GPS та російській ГЛОНАСС. Проект вартістю 10 мільярдів доларів названий на честь італійського астронома Галілео Галілея

Слайд 3 Європейська система призначена для вирішення навігаційних завдань для

Європейська система призначена для вирішення навігаційних завдань для будь-яких рухомих об'єктів

будь-яких рухомих об'єктів з точністю менше одного метра. Крім

країн європейського співтовариства, досягнуті домовленості на участь у проекті з державами — Китай, Ізраїль, Південна Корея й Україна. Крім того, ведуться переговори з представниками Аргентини, Австралії, Бразилії, Чилі, Індії, Малайзії.

Слайд 4 Послуги Галілео
Повністю розгорнута система Galileo буде складатися

Послуги Галілео Повністю розгорнута система Galileo буде складатися з 24

з 24 діючих супутників та шести запасних, розташованих на

трьох кругових навколоземних орбітах (СОО) висотою 222 кілометри над поверхнею Землі, із нахилом 56 градусів до екватора. Початкові послуги будуть доступні до кінця 2016 року, нові послуги будуть випробувані і доступні після завершенням системи, яке заплановано на 2020 рік. Як тільки це буде досягнуто, навігаційні сигнали Galileo забезпечать хороше охоплення навіть в широтах до 75 градуса північної широти, що охоплює найпівнічнішу точку Європи — мис Нордкап у Норвегії – і навіть далі. Велика кількість супутників разом з ретельно оптимізованою конструкцією сузір'я, а також наявність трьох активних запасних супутників на орбіті, буде гарантувати, що втрата одного супутника не спричинить помітного впливу на роботу системи.

Слайд 5
Перший супутник системи Галілео був доставлений на Байконур

Перший супутник системи Галілео був доставлений на Байконур 30 листопада 2005

30 листопада 2005 року. 28 грудня 2005 року в

8:19 за допомогою ракети-носія «Союз-ФГ» космічний апарат GIOVE-A (Galileo In-Orbit Validation Element)був виведений на розрахункову орбіту висотою понад 23000 км з нахилом 56°. Маса апарату 700 кг, габаритні розміри: довжина — 1,2 м, діаметр — 1,1 м. Термін активного існування становить 2 роки.

Слайд 6 Другий дослідний супутник системи Галілео GIOVE-Bбув запущений 27

Другий дослідний супутник системи Галілео GIOVE-Bбув запущений 27 квітня 2008 року

квітня 2008 року та почав передавати сигнали 7 травня

2008 року. Основне завдання "GIOVE-B" полягає в тестуванні передавальної апаратури, яка максимально наближена до майбутніх серійних супутників. "GIOVE-B" - перший супутник в якому як годинник використовується водневий мазер.

Слайд 7 Чотири супутники «Галілео» готові до запуску
Наступні чотири європейські

Чотири супутники «Галілео» готові до запуску Наступні чотири європейські навігаційні супутники

навігаційні супутники "Галілео" (кожен вагою 738кг) та ракета-носій "Ariane-5",

яка має підняти їх на орбіту, готуються до запуску 12 грудня з космодрому "Європа" у Куру, Французька Гвіана. Вже оголошено про повну готовність супутників та носія до старту. Наразі система Галілео використовує 18 діючих навігаційних супутників. Після запуску 12-го грудня, орбітальна група вже буде складатися з 22 супутників. До кінця 2018-го року на орбіту мають бути виведені вже 24 супутники цієї європейської системи. Всього, по проекту, загальна кількість супутників системи Галілео має становити 30.

Слайд 8 На відміну від GPS, яка створювалася переважно у

На відміну від GPS, яка створювалася переважно у військових цілях, “Галілео

військових цілях, “Галілео" задумана як цивільна навігаційна система. "Галілео"

обіцяє точність даних із похибкою у максимум чотири метри для приватних користувачів та з похибкою в кілька сантиметрів для комерційних користувачів, державних установ та організацій.

Запланований запуск важливий не тільки для розвитку системи "Галілео", але є і новим кроком для самої ракети-носія Ariane-5. Ще ніколи раніше ракети "Ariane" не виводили в космос одночасно таку кількість супутників і такої ваги, при тому що вже було здійснено 74 вдалих запуски у рамках проектів Європейського космічного агентства


  • Имя файла: galіleo-suputnikova-navіgatsіya.pptx
  • Количество просмотров: 110
  • Количество скачиваний: 0